No kurwa Orwell się realizuje na naszych oczach :#:
---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
Tak, ćpuny i PO razem poszkodowane delegalizacją nowych substancji
Tusk kilka lat temu już mówił, że wygrał wojnę z dopalaczami, a co teraz mamy?! Tylko ucinają łeb hydrze!
Rząd bohatersko walczy dalej z dopalaczami, zamyka kolejnych handlarzy śmiercią!
Na logikę pierwsza narracja duuuużo lepsza, ale poczytaj opinie pod jakimś info o "kolejnych ofiarach Mocarza" na onet itp. Ludzie postulują żeby ich nie leczyć(ratować), bo pieniędzy NFZ szkoda dla takich debili !!! I to są emocjonalne wpisy. Już nawet z ofiar władzuchna zrobiła sobie w ten sposób wroga !!! A mieć wroga na wojnie najważniejsze !!!
circus pisze:Wydaje mi się, że jednak narracja:jest silniejszaTusk kilka lat temu już mówił, że wygrał wojnę z dopalaczami, a co teraz mamy?! Tylko ucinają łeb hydrze!
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE
Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.
Sprawa biznesu „Króla dopalaczy”. Na ławie oskarżonych 13 osób
Biznes „Króla dopalaczy” znów na łódzkiej wokandzie. Tym razem chodzi o sprzedaż w internecie.
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
