rohan pisze:Woda utleniona też jest ok.
Obecnie testuję płyn do płukania proszkliwo (tylko 8zł) i przymierzam się do płukanki innova splat, może być jeszcze lepsza niż biorepair:
Płyn INNOVA blokuje wrażliwość zakończeń nerwowych. Amorficzny mHAP (nanohydroksyapatyt wapnia) jest analogiczny do substancji, z której składa się szkliwo. Ma wysokie działanie remineralizujące ubytki w szkliwie. Zawarty w płynie INNOVA nanohydroksyapatyt wapnia skutecznie wzmacnia szkliwo i jednocześnie łagodzi ból związany z nadwrażliwością. Już po pierwszym użyciu mHAP głęboko przenika do uszkodzeń na powierzchni zębów i do ognisk demineralizacji szkliwa powodując, że szkliwo staje się bardziej szczelne i mocniejsze.
Zawarty w płynie enzym tanazy rozszczepia zawarte w herbacie, kawie i papierosach związki dzięki czemu delikatnie, równomiernie i bardzo skutecznie rozjaśnia szkliwo. W składzie płynu znajduje się również ekstrakt z pestek winogron, który eliminuje rozwój bakterii próchnicy. Witamina E i polifenole (eukliptus, tymol i anetol) dbają o zdrowie dziąseł.
Żeby uzyskać lepsze efekty płyn należy stosować wraz z pastami INNOVA Sensitive.
Kosztuje 25-30zł.
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
Soda faktycznie wybiela zęby, ale bardzo niszczy szkliwo. Jeżeli szukasz czegoś o odczynie zasadowym do zlikwidowania kwaśnego ph, jednak postawiłabym na proste produkty, gumy do żucia bym nie zastosowała bo mam miękkie szkliwo. Płukanka bezalkoholowa będzie najlepsza.
rohan pisze:Woda utleniona stosowana przez rok i kilka miesięcy zatrzymała rozpad zębów w moim przypadku.
Do dyskusji na temat pielęgnacji ciała zapraszam tutaj/Fuko
ruirin pisze:jak?rohan pisze:Woda utleniona stosowana przez rok i kilka miesięcy zatrzymała rozpad zębów w moim przypadku.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
~Michael Linnel Odpisuję tylko na GG i e-mail.
może po prostu się nie przyjrzałem %)
F84.5
Forum [H] -groza powszechnej anomii. Nie przesiąkajmy upadkiem, dbajmy o siebie. Można nie ćpać i żyć. Cel: zdrowie psychiczne. Szukam sposobów.
Na wybielanie soda faktycznie jest świetna ale tylko przy zdrowych zębach.
Też stosuję wode;0 utlenioną i faktycznie zęby przestały się aż tak psuć, choć może to detox ? :)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/5/56fc2815-1de7-482b-a6b7-4b2f79b64702/bakus.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250917%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250917T164701Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a60f165824d57b1de34914d877826377d2d0837a8e7d2932c5328aad727f8bae)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/hellevoetsluis.png)
Holenderska władza kontra zapach jointa: rekordowa kara dla plantacji!
Witajcie w kraju, gdzie marihuana jest legalna… pod warunkiem, że jej nie widać, nie słychać i – broń Boże – nie pachnie. W Hellevoetsluis, malowniczej miejscowości pachnącej dotąd głównie morzem i smażonymi frytkami, sąsiedzi od dwóch lat żyją w aromatycznej chmurze z największej w kraju plantacji konopi. Teraz sąd wziął głęboki wdech i wydał wyrok: tydzień na zamontowanie filtrów albo kara, która zaboli nawet tak wielką firmę jak CanAdelaar. Czy holenderski eksperyment z legalną trawką właśnie zamienia się w dym?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wolnekonopiemjalko.png)
Marihuana może być substytutem alkoholu – wyniki nowego badania
Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie "Drug and Alcohol Dependence" (2025) dostarcza pierwszych w historii laboratoryjnych dowodów na to, że używanie marihuany może zmniejszać spożycie alkoholu.