Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 43 / / 0
O kurwa ile mnie tu lat nie bylo %-D
Do rzeczy: jestem w Azji poludniowo-wschidniej i dostalam "candu" co tlumaczy sie na polski jako opium do palenia. Poprzednio opium palilam na Bluskim Wschodzie i zawsze byla to brazowa plastelinka, ktorej trzeba bylo duzo, zeby sie ujebac.To co dzis dostalam w Malezji to brazowy plyn, sa tam tez jakies ciala stale i jest tego mniej niz plastelinki w Iranie. Wtf? Co ti moze byc? Jak sie tym ucpac?
P.S. dostawca jest bardzo zaufany, wiec nie jest to jakis przekret. ;).
  • 1874 / 96 / 127
odpał? Mozesz fotke dac?
wolna molekula
#mops
  • 43 / / 0
Fota
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 744 / 28 / 0
Nie wiem, po fotce ciężko powiedzieć, ale te poprzednie co paliłeś z opisu mi pasuje do "raw opium" takiego prostu z makówki i wysuszonego, inaczej surowego, ale jak np oczysczasz to potem zostaje takie jasno brazowe krysztalki, może musi to wyschnąć i palisz wtedy, np z folii.
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.

[img]
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”

Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.

[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.