Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
Zobaczymy czy jeden vendor z benzo jeszcze pracuje to sobie wezmę na dodatek bo i tak mi potrzebne są benzo bo moje nerwy szlag trafił dawno temu.
NieLubieZielska pisze:A 2,4 mg na raz mnie zabije czy nie? Bo mnie ciśnie na naprawdę grubą rozkminę i widoki.Ważę 65 kg, nigdy nie miałem większych problemów z sercem po przedawkowaniu stimów, jedynie po kanna moje serce mówi NIE CHCE UMIERAĆ
Na majówkę do mnie kartoniki dotrą i wtedy się zabawię. Witch house nada się do tripa czy znowu będzie mi muzyka brzmiała jak kamienie w betoniarce(AL-LAD).
O taka muzyka/bądź bardziej piskliwa:
https://youtu.be/GopChp3ya2Q?t=28s
Kazdy organizm reaguje inaczej, jak masz doświadczenie to na spokojnie spróbuj ^_^
No i warto mieć benzo na sen jak zarzucasz w nocy
Nope ja nie ryzykant, 1,2 mg mi starczy, jak zarzucę w dzień pochodzę na słuchawkach po mieście i na wieczór będę chciał zasiać do nakurwiania w grę z kumplami to będę w stanie?
No ale dlaczego akurat kibel a nie umywalka, prysznic tyle miejsc do spłukania, a zawsze każdy do kibla ja też zawsze do kibla AMki gratisowe wywalam.
Dziś zrobiłem 8 kostek cukru, każda nasączona 2,5 mg, dla znajomych na festiwal. Jeśli wszystko z roztworem jest okej to wejdzie im normalnie, zakładając trzymanie pod językiem?
Znajomych na festiwalu porobiło połowę - facetów niet, a dziewczyny owszem :D
BTW, wczoraj totalnie kosmiczna przygoda - odparowywałem dawno temu roztwór 25C naniesiony na watę na denku puszki od coli, a wczoraj koleżance X robiłem strzała z H. zgotowanego na tej samej puszce. Okazuje się, że została tam śladowa ilość 25C i koleżanka zamiast mieć opio-fazę, uzyskała koszmarne wejście i psychodelicznego tripa na nieświadomce
Masakra: początkowo twierdziła że umiera, następnie miała max bad-tripa póki nie podałem jej alprazolamu. Miała kolorki, "kulę dyskotekową", wizuale, wzorki - zazdroszczę jej bo mnie ani razu żadne NBOMe nie poklepało, ale jej nie było zbyt do śmiechu bo nie spodziewała się tego i woli opio od wszystkiego innego, a psychodelików wręcz nie lubi :(
Ciekawe jaka dawka mogła tam zostać - myślałem że suche denko od puszki po odparowywaniu roztworu spirytusowego z nasączonej waty spokojnie może posłużyć za kapsel do zgotowania strzała, a tu taki psikus - śladowa ilość się osadziła i spowodowała max banię, całe szczęście w ciągu 1,5 godziny najgorsza bania zeszła i został tylko afterglow
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg)
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mefedron-zastepuje-ziolo-.jpg)
Mefedron z internetu w 20 minut z dostawą do domu. Uzależniają się już dzieci w wieku 12 lat
Kiedy dziennikarze TVN24 sprawdzili, jak wygląda dziś handel narkotykami w Polsce, zszokowały ich dwie rzeczy: jak łatwo są dostępne - dostawa może dotrzeć w ciągu nawet 20 minut - i kto je kupuje. Nawet 12-latkowie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemcy-polska.jpg)
Niemcy po częściowej legalizacji: młodzież sięga rzadziej a dorośli korzystają bardziej świadomie
Nowe badania rządowe z Niemiec obalają jeden z głównych mitów przeciwników legalizacji marihuany – że dostępność konopi zwiększy używanie wśród młodzieży. „Drogenaffinitätsstudie 2025”, opublikowane przez Federalny Instytut Zdrowia Publicznego (BIÖG, dawniej BZgA), pokazuje, że po legalizacji użycie konopi wśród nastolatków… spadło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannabis-asthma.jpg)
Palenie marihuany może drastycznie zwiększać ryzyko astmy. Pojawiły się nowe dowody
Legalna dostępność marihuany to kwestia, o którą w naszym kraju stale się spieramy. Ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ostatnio pojawił się jednak nowy argument: okazuje się, że palenie marihuany może drastycznie zwiększać szansę zachorowania na astmę. Dlaczego tak się dzieje?