Nycomed pisze:Ile dla panny, dosyć doświadczonej w temacie, jednak nie dużej wagi i wzrostu niedoświadczonej w psychodelikach. Trip ma być bardziej euforyczny, nie chcemy zbyt mocnego odlotu, dla siebie celuje w 20-23mg a dla niej w 17-20mg, dobrze gadam?
proponuje po 25mg bedzie spoko :) zawsze tyle dawałem na pierwszy raz wszystkim i byli zachwyceni
ale to wiadomo każdy jest inny i może być inaczej
Myco-Maniac
Nadwrażliwa po prostu... Też bym tak chciał
Substancja: 4-ho-met
Dawkowanie: 30mg
Na pierwsze efekty czekałem około 40minut, metodą było rozpuszczenie w wodzie mineralnej niegazowanej.
Podczas samego wchodzenia nie czułem żadnych efektów ubocznych, chociaż często ludzie mówią o dziwnym poczuciu w żołądku. Jednak nie wziąłem tego na pusty żołądek, lecz po lekko strawnym posiłku :)
Jedynie na samym już tripie, posiadałem uczucie wklęsłego żołądka, co było raczej neutralne.
Efekty jakie doznałem:
- Falowanie przedmiotów
- "Ściany oddychają"
- Kolory, kolory jeszcze raz kolory
- Widziałem jakbym był na filmie w technologi 3D jednak bez okularów
- Zaburzenia odległości (bardzo dużo przestrzeni, przyjemne)
- Delikatna nadprodukcja śliny
- Mocno powiększone źrenice
- Brak uczucia głodu, jednak i tak jadłem podczas tripa, jedzenie miało wyrazisty smak
- Efekt slow mode (widziałem, taki efekt jak na zdjęciach gdzie ktoś szybko się porusza)
- Zmożone pragnienie nikotyny
- Światło dawało poświaty, potrafiło lekko zmieniać barwę
- Po zamknięciu oczu (podczas oglądania filmu) MASA własnych obrazów dostosowanych do ścieżki filmowej.
Chyba wszystko już wymieniłem. Zejście z tripa nie było złe, jednak czułem się zmęczony. Mimo zmęczenia z trudem zasnąłem :)
Nycomed pisze:Było pięknie, euforia, seks , kolory, śmiech, trawa , szampanwszystko tak jak powinno być, potem wspólne lądowanie po podróży pod kocykiem, byliśmy w soim świecie, nie dali byśmy rady wytłumaczyć komuś co sie z nami dzieje, było tak jak chciałem, pierwszy raz z jakąś panna jadłem psychodelika i było git choc czasami ryła mi głowe masakrycznie;)
A tak przy okazji, seks po psychodelikach? To to... działa? :-p
Tez podziwiam :D Moj soulja po tryptaminach jest flaczkiem ;/
#mops
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.