Ech, jebać ten flubromazolam, już więcej się na temat tej substancji nie wypowiadam, dziękuję i do zobaczenia w wątkach o innych benzo
Edit: dodatkowo tak się tu naprodukowalem, że wątek o flubro jest tym, w którym mam najwięcej postów... Wstyd
14:00 - pierwszy karton przeżułem i połknąłem - efekt na granicy placebo, odrobinę lepszy humor, poszedłem sobie nawet po ciastka
15:00 - żuję drugi karton - po parunastu minutach czuję takie lekkie wyjebanie, troszeczkę nie trafiałem w klawisze, ale byłem w stanie wyczyścić questa w Tibii i nie paść. Jest w miarę fajnie, czasem łapię lekki wczyt.
16:00 - dzwoni do mnie kumpel, że o 18 idziemy na piwo i pozniej na pizzę. Okej spoko. Typowe benzosowe wyjebanie.
18:00 - dojebałem resztę i wyszedłem. Kupiłem sobie browara i poszliśmy na miejscówkę go wypić. Lajt, gadałem z ziomusiem o duperelach, zapalilismy, wypiliśmy i ruszyliśmy na pizzę.
~19:30 Jestem w pizzerii, zjadłem całą pizzę mimo, że zawsze zostawiam kawałek, bo jest naprawdę spora. PAMIĘĆ OUT.
z pizzerii wyszlismy kolo 21? nie wiem, bo od wypicia browara łapałem zaniki pamięci
gdzieś 22 byłem w domu, podłączyłem telefn do ładowania, położyłem się z laptopem i mnie wycięło. Budzę się koło 10, w ciuchach przykryty kocem, matka wpada do pokoju "no to powiedz co tam się wczoraj stało". Podobno wyglądałem fest najebany ale nie śmierdziałem alkoholem a na próbę obudzenia mnie zareagowałem "ja gram, nie chce mi się spać"
także potwierdzam, dawka rzędu 1mg zwala z nóg, dobrze, że nie zasnąłem gdzieś po drodze na ławce, aczkolwiek drogi do domu zupełnie nie pamiętam
Różni się tym, że nie trwa 1.5-3 godzin tylko dluzej. No i, moim zdaniem, jest wyższej jakości niż zajebczy sen na gieblu.
Powyżej 0,5 już zaczyna bujać.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.