dejvis pisze:Tu jeden z rodzimych vendorów przedstawił sytuację, myślę że ma tu sporo racji:
http://hyperreal.info/talk/post1592959.html#p1592959
4mmc działa inaczej i znacznie krócej niż krystaliczne 3,4dmmc.
Waliłem to przez pół roku non stop i zawsze działało kilka dobrych godzin, nie to co 4mmc
No ale się zawiodłem,dostałem całkowicie bez użyteczny puder.Efekty dokładnie jak opisane wcześniej przez blueananas.
Takeże trochę lipa... :-/
Teraz dostałem 3,4 dmmc grubo ponad 1,3g pył a śmierdzi kablami i starą kartą graficzną od PC'ta.
Jako tako Panowie, jako tako. Po japońsku. Euforia, mniejszy speed - ogólnie lepiej jak rok temu.
Teraz po dłuższej przerwie czytam Wasze posty i nadal nie wiem skąd tym razem zamawiać- wygląda na to, że praktycznie cały dostępny sort to jedno wielkie gówno :/
Gdyby miał ktoś jakieś info o lepszym źródle, zapraszam na priv ;)
Ale żarłem ten syf bo za jakieś 3 stówki miałem tego 50gram.
Skosztował bym znowu, ciekaw jestem czy tez by tak wystrzeliło czy juz przerobiony jestem za bardzo całym syfem..
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/aef8f526-fb78-4212-aded-ab7160e648a0/grappa.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250719%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250719T053602Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=14eabf0b5a0928b2c12133814429cb5683853f41077f3ee26abc2f779b692c78)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/68447774_605.jpg)
Narkopandemia w Niemczech. Umiera coraz więcej młodych ludzi
Liczba zgonów spowodowanych zażywaniem narkotyków utrzymuje się w Niemczech na wysokim poziomie. W ubiegłym roku 2137 osób zmarło z powodu konsumpcji narkotyków. To o 90 niż rok wcześniej – przekazał Hendrik Streeck, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. uzależnień i narkotyków.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.