Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Każ mu napisać na kartce deklarację, że nie przekroczy jakichś tam granic i się podpisać. Przynajmniej będziesz miał satysfakcję, hah :diabolic:
Na przykład młodej, ale pełnoletniej osoby podam siebie, co prawda o deksie dowiedziałem się mając 17 lat, ale nie z tego forum, jednak mając już 18, i depresje po wielu przygodach z deksem, czytałem o kodeinie, co to? Szczęście w pigułkach? Mam pieniądze ... może by sprawdzić tak z ciekawości? Dzień dobry, 4 opakowania Acodinu i ... i tu nie wiem co bo nie pamiętam nazwy leku, nie pamiętałem czy to antidol czy thiocodin można żreć, a który miał parasyf, gdyby nie to forum, ciekawość wzięła by górę, i 50% na 50% zatruł bym się paracetamolem, może 5g nie zabiło by mnie, ale wolałbym się nie zatruć. Wchodzę na fona, czytam, jest. Poproszę paczkę thiocodinu. Pierwsza bomba po nim to nieporozumienie, z perspektywy czasu nie wiedziałem o co chodzi, bo pewnie niczego mi tak naprawde nie brakowało, więc nie czułem działania w odpowiedni sposób. Teraz mam staż w kodzie 2 lata, próbowałem przestawać ją brać kilka razy, zero skutku, teraz już nawet nie klepie, a ja zdycham bo chcę znowu poczuć to opiatowe ciepło, ale na szczęście nie mam dostępu do mocnych opio, jedynie tramadol który powoduje padaczkę, chociaż szukam ofert sprzedaży continusa, więc jest źle.
Ale ja nie winię forum za to co ze sobą zrobiłem, prędzej czy później i bez niego pewnie wszystko i tak się stało, wybór informacji z forum, to wybór mniejszego zła, lepiej niech ktoś się spizga, ale niech żyje i nie ma uszczerbku na zdrowiu.
Pozdrawiam
pozdrawiam również.
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
Skręt to tylko skręt. Nic więcej. Chyba bardziej boimy trzeźwości niż skręta. Opiaty eliminują wyższe potrzeby, zdobycie i spożycie staje się ambicją, daje spełnienie. I to moim zdaniem jest najgorszą rzeczą w ćpaniu. Po odstawieniu opiatu człowiek nie czuje się spełniony. Jeżeli się czegoś takiego nie znajdzie, czegoś co da nam spełnienie, to trzeźwość jest tylko odliczaniem.
Na prawdę trzeba zastanowić się 150 razy.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/6db9cbc5-425c-4f25-9de1-3fa8369fdbe0/ambient-percs.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250823%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250823T224102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=80f6f24ee95c94a0e91989c63bfb00712dfbd3e9bc5ec64d9eb44fd8004014b5)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaworld.jpg)
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję
Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.