- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Anon pisze:E tam marnowanie, MXE + stymulanty to zajebisty miks. Z tym że pentedron to hujowy syf jak dla mnie i akurat z tym miksem przyznaje racje że pewnie by wszystko zjebał.
MXE nadaje przestrzenności w odbiorze muzyki i mam wrażenie że zwiększa zakres słyszalnych dźwięków. Do tego lekka dysocjacja oczyszcza umysł z nadmiernych, codziennych przemyśleń nt głupot i charakterystyczny profil działania MXE kieruje twój umysł w strone manii. W pewien sposób to zwiększa skupienie, wyłączając jakieś niepotrzebne myśli, a włączając potencjał intensywnej rozkminy na dowolny wybrany temat.
Stymulant euforyk dodaje do tego stanu wszystko to co ma w sobie najlepsze. W zależności od substancji ale euforia zwiększa sie do zajebistych poziomów dzięki temu potencjałowi skupienia się. Poprostu jak zaczynasz sie cieszyć to nie masz tam w tyle głowy jakiś ukrytych zmartwień o prace/szkołe/kontakty z dupami. Jak sie śmiejesz to sie poprostu śmiejesz i liczy sie wtedy tylko euforia bo na niej sie skupiasz. W tym właśnie pomaga mania. Odbiór muzyki to nie musze tłumaczyć chyba że po każdym euforiancie jest o wiele ulepszony, więc jeżeli słyszymy ją jeszcze dokładniej i bardziej przestrzennie to wiadomka że będzie synergia zajebistości. Efekty uboczne stymulanta są wyciszone przez MXE. Zrzuty są bardzo osłabione, i psychiczna strona też cierpi o wiele mniej, no mi sie nie zdarzyło żebym w takim miksie miał jakiegoś psychicznego zjeba.
Nie jest to miks dla ludzi którzy lubią tripy na MXE, tylko party-drug.
MXE w małych ilościach, stymulant w normalnych.
potem dorzuciłem 25C w noch =kolejny orgazm
Tylko przy takim miksie trzeba dorzucać MXE, za krótko trochę działa. No i miks odwadnia strasznie
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
A co sądzicie o dorzucaniu małych ilości MXE do ketonów/mixów ketonów? Swojego czasu tak robiłem i całkiem nawet to się zgrywało. Mówię o ilościach "terapeutycznych" - max 50-75mg MXE na gram takiego mixu. Zazwyczaj łączyłem to z Pente+NEB/Pente+alfa/alfa+NEB. Dodawało do tego taką nutkę meksykańskiej magii i wydaje mi się, że odrobinę wzmacniało działanie ketonów, albo takie miałem odczucie właśnie dzięki temu dysocjacyjnemu klimatowi.
Każdy obiekt badań jest zawsze przeze mnie ważony i sprawdzany.
Niedoświadczeni śmiałkowie proszeni są bezwarunkowo o skrupulatne czytanie wypocin bardziej doświadczonych kolegów z branży.
dalsze próby sobie daruje....
Przeniesiono do działu miksy.
Następnym razem proszę pamiętać, że miksy piszemy w dziale Miksy.
| 13 |
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-08-27_18-13-07.png)
Nasi sąsiedzi legalizują marihuanę. Do 100 gramów na własny użytek
Czechy przygotowują się do ważnych zmian w swoich przepisach dotyczących marihuany. Od 1 stycznia 2026 roku będzie tam legalne posiadanie do 100 gramów marihuany oraz uprawa do trzech roślin konopi na własny użytek. Dzięki temu, Czechy staną się drugim krajem w Unii Europejskiej, który zdecydował się na takie rozwiązania.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/gorlice.jpg)
Okultystyczne rytuały czy "zabawa" pod wpływem medycznej marihuany? Co wydarzyło się na Górze Cment
"Wszystko wskazuje na to, że ktoś uczynił sobie z cmentarza miejsce zabawy. Jak niebezpiecznej? Nie wiadomo. Być może pod wpływem leczniczej marihuany, której sprzedaż prowadzona jest tylko na receptę. Opakowanie po takim leku, leżało wśród świec, lampek, kartek z dziwnymi, niemożliwymi do odczytania tekstami, ale też monetami, drewnianymi figurkami i chustami."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fermentacja-6d87f0c41199afb1eeb86e5d5ed1d5ad.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.