Ja też planuję się pojawić na Boomie w tym roku, generalnie parę znajomych mordek się zadeklarowało, ale wiadomo, jak to bywa, jeszcze 89432768236 razy zmienią zdanie, dlatego miło by było pointegrować się z rodakami przed samą imprezą, bo nie wiadomo, czy nie będzie mi dane jechać z obcymi ^^
A w ogóle to słyszałam o niejednej inicjatywie "zrzucania się na autokar", bo w kupie raźniej i taniej. Ktoś coś?
Ma ktos ogarniete ile kosztowalby mnei taki wyjazd na boom? Nie liczac dragow nawet. Jebac dragi.
Słyszałam, że pękło już 3 000 maili, połowa się tak jakby nie załapie. :scared:
Także to Twój znajomy i mam robić aferę międzynarodową, że ziomeczki przed plebsem, czy o chodzi?
Ale jak czytałam kilka dni temu, podobno do rozdania jest tylko 1,5tys.
Orientujecie się może, czy nadal można wysłać prośbę o owy przydział - a co za tym idzie - czy jest w ogóle szansa, że go dostanę? :<
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
