Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
@C9H13N
Skąd mamy wiedzieć, jakie masz tabletki? Jeśli masz po 2,5 mg, to 1/4 będzie dużo za dużo. Myślę, że 0.25 mg powinno pomóc. Więcej może spłycać tripa, przynajmniej mi benzo spłyca dość mocno w choćby niedużych dawkach. Ogólnie ta grupa substancji według mnie nie nadaje się do znoszenia bodyloadu.
Ja zawsze radziłę sobie buszkiem, do tego 1-2 piwa i Hyperreal
Uwierz we mnie.
Wierzę w was. Wierzę, że nie nadaremnie. Młode pokolenie, ostrzeżenie, życie z gównem nie ciekawsze... To nie koniec, tutaj zacznę.
Jeszcze raz powtórzę, co wpoiło mi podwórze: trzymać się jak najdłużej.
Kris the cutler pisze:Czy polowa tabletki No-spa forte może zmniejszyć intensywność psychodelika w jakimś stopniu?
Jak poradzić sobie z wymiotami i zbieraniem na wymioty na BL i ogólnie z żaładkiem wszystko przeżyje tylko nie to :-)
Nie ma to jak dwie sety dobrej wódy, o :old:
Tak w ogólę to jeszcze nigdy nie miałem takiego bodyloadu po fenkach co by mnie na wymioty zbierało, chyba jeszcze nie wiem co to prawdziwy srogi BL :rolleyes: Nie ukrywam, że męczarnia z wymiotami i problemami żołądkowymi była by dla mnie katorgą.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
Grzyby halucynogenne zdumiały wszystkich. Są dziwniejsze niż myślimy
Psylocybina - substancja odpowiadająca za "magiczne" działanie niektórych grzybów - wyewoluowała niezależnie co najmniej dwa razy. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Niemiec i Austrii, którzy opisali zaskakujące różnice biochemiczne między dwoma rodzajami grzybów wytwarzających ten sam związek.
