Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 43 / / 0
Nordazepam
Nieprzeczytany post autor: 2Pac »
[ external image ]

Nordazepam
7-chloro-5-phenyl-1,3-dihydro-2H-1,4-benzodiazepin-2-one

Metabolit diazepamu o długim okresie półtrwania (~100 h) i działaniu przeciwlękowym, uspokajającym i nasennym. Działa również przeciwdrgawkowo i zmniejsza napięcie mięśniowe.
  • 400 / 5 / 0
Dostępne w pl ? Nie pytam o konkrety , tylko czy jest już u jakiegoś vendora ? %-D
kazik333@tutanota.com
  • 1743 / 25 / 0
Tego nie wiem, ja nie kupuje BDZ z czarnego rynku, wiem, że dobrymi metabolitami diazepamu jest wersja utleniona oxazepam i bodajże temazepam (nasz signopam), te benzo nie wiem, czy istnieje osobno, czy to tylko wymysł naszej wątroby :-)
Non omnis moriar.
  • 114 / 3 / 0
t1/2=100h nieźle :)
Już diclazepam miał być hitem i zastąpić relanium. Ciekawe jak z tym wyjdzie. Nikt nie próbował?
  • 438 / 6 / 0
Nordazepam - brzmi zacnie - niczym skandynawska benzodiazepina .

Nutella-c oxazepam metabolit diazepamu , zawsze liczyłem że metabolit znacznie aktywniejszy niż jego prolek w przypadku oxa się rozczarowałem , prócz koszmarów sennych nic co dawało relanium

Co do nordazepamu , czytałem o nim w kilku książkach, i na tym mój kontakt się z nim zakończył.
O ile mnie pamięć nie myli to było Organischie Chemie ,t. 23 Hohenzollern'a czy kogoś jemu podoby - wersja pro injectione była tam opisywana
We were young souls
on the junk-yard
now we are stunned minds
full of junk-goods


. Primum non nocere
  • 1743 / 25 / 0
O diazepamie z wiki -> Aktywne metabolity: nordazepam, oksazepam, temazepam. Ulega rozkładowi w wątrobie – okres półtrwania od 20 do nawet 100 godzin. Usuwany jest głównie z moczem. Podawany przez dłuższy okres może wywołać tolerancję i uzależnienie, natomiast używanie doraźne nie grozi taką możliwością.
Signopamu nie jadłem od lat, za to oxazepam z braku benzo w kryzysowych chwilach biorę od rodzinki i tak ja wiem coś ponad gram tego łącznie zjadłem, pierwsze razy - fakt zamułka i dodatkowo to akurat benzo o krótkim okresie trwania. Pikuś w porównaniu do takiego alprazolamu, ale jak się dłużej pojadło lub dodawało do miksów to chyba najlepszy metabolit. Trochę babskie benzo, na jakieś bóle miesiączkowe i napięcia, na nerwice somatyczne itd., ulotka zbliżona do relanium.
Co do nordazepamu to pewnie główny metabolit diazepamu i dalej się rozkłada i stąd długi okres t0,5. W zależności od sytuacji czasem lubię ten długotrwały stan działania po rolkach, ciekawe czy inaczej działałoby to samo w sobie.
Bądź co bądź ciekawa benzynka, ale pewnie szału u mnie nie porobi jak GABA poryte od alko i klonideł :blush: :-p
Non omnis moriar.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu

Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.

[img]
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?

Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.

[img]
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume

Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.