Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 2 z 10
  • 1893 / 182 / 0
No i jak tam po testach :D
Ten wypierdol o którym piszesz wyżej osiągnąłeś twoim zdaniem dzięki połączeniu z pente, czy to raczej efekt kumulacji?
I jak po wszystkim oceniasz tą substancję w porównaniu z a-pvp, podtrzymujesz opinię że słabsza? Ma to w ogóle swój charakter, tzn. jakościowo faza różni się od pvp?
Sorry za przesłuchanie ale będę brał próbkę na testy i nie wiem czy warto. Pzdr
Ostatnio zmieniony 09 września 2013 przez Dersu Uzala, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1628 / 198 / 0
Po testach to jeszcze nie bo z 250mg to mi jeszcze ze 150mg zostało, a to dlatego, że jakieś toto nijakie. Próbowałem palić z peta w takiej ilości co alfę to był kop, ale bez kopa. :huh: JEBUDU tętno up, łapy się trzęsą, ale chwila chwila, gdzie ta euforia? Za drugim razem to samo i sobie odpuściłem. Dym ma lżejszy o wiele, tyle mogę powiedzieć na + przy paleniu. Próbowałem powtórzyć akcję z pentedronem na drugiej osobie. Nie wyszło. Komentarz był taki: "no fajnie, tak delikatnie, a tam było coś oprócz pentedronu?" Słabsze jest, ale to akurat spodoba się tym, którzy nie mogą znieść normalnej alfy, więc czy to plus czy minus to sam musi każdy ocenić. Co do charakteru to ciężko stwierdzić, bo testowałem to narazie dwa razy z czego ten drugi raz z paleniem to nie powinien się nawet liczyć. :-/

A jak się zastanawiasz czy brać darmowego sampla to bierz, bo ja nie żałuję. Może będziesz miał tak samo jak ja miałem gdy dorzucisz pentedron. :-D Moje wyobrażenie o SROGIM overdosie czystego speeda wyglądało właśnie tak jak 50mg a-pvt w godzinę i poprawione 15mg a-pvt z 30mg pentedronu jako ostatni sniff. Trzymało prawie 2h, po tych 2h dopiero mogłem usiąść i nie robić wiatraczków wszystkimi kończynami. %-D O dziwo fizycznie bardzo spoko, psychicznie też. Zjazdu brak oprócz bezsenności do jakos 5-6 rano, nie wiem dokładnie.

Zresztą, bierz sampla, sam ocenisz. :-)
  • 766 / 136 / 6
Wnioskuję o przeniesienie tematu do działu dotyczącego research chemicals, ponieważ a-PVT nie jest pirolidynopentiofenonem, a pirolidynopentiotiofenonem, zatem należy jej się miejsce obok metiopropaminy.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 283 / 1 / 0
A wie ktoś jak jest z toksycznością, zwłaszcza dla wątroby ? Tak samo jak z MPA i thiotionem czy bardziej bezpieczne.
Uwaga! Użytkownik Marines nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1628 / 198 / 0
Mniejsze dawkowanie czyli ładujesz w siebie tego mniej czyli mniej roboty dla wątroby. Poza tym wszystko co jest na tiofenie będzie miało podobną szkodliwość i różnicę robi tylko dawkowanie.
  • 680 / 43 / 0
dawka 50mg sniffem będzie ok? dorzucać czy lepiej raz a porządnie?
czy może lepiej waporyzować/pr? jakie wtedy jest dawkowanie?
I have only two emotions
careful fear and dead devotion
I can't get the balance right
with all my marbles in the fight
I see all the ones I went for
all the things I had it in for
I won't cry until I hear
because I was not supposed to be here.
  • 283 / 1 / 0
Re: alfa-PVT
Nieprzeczytany post autor: Marines »
Jak myślicie ile wytrzyma alfa-pvt szczelnie zamknięta w worze w ciemnym suchym miejscu ?
Uwaga! Użytkownik Marines nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 5 / 0
Re: alfa-PVT
Nieprzeczytany post autor: kowalskii »
Jak jeszcze w chłodnym to na pewno kilka lat nawet.

Wnioskuję to po stabilności MDPV w roztworze wodnym (roztwór stał ponad pół roku, a może nawet prawie cały rok nie pamiętam i nic się nie zdegradowało).
Ostatnio zmieniony 03 października 2013 przez kowalskii, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 283 / 1 / 0
Re: alfa-PVT
Nieprzeczytany post autor: Marines »
A w temperaturze pokojowej długo wytrzyma ?
Uwaga! Użytkownik Marines nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 5 / 0
Re: alfa-PVT
Nieprzeczytany post autor: kowalskii »
Długo, roztwór MDPV stał w tem. pokojowej.
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 2 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).

[img]
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków

Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.

[img]
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa

Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.