Jesli jest tu ktos z poznania kto moze pokazac jak to palic prosze PW.
Scalam. -dsn
Dobra. Przepraszam za moje lamerskie pytania, noob ze mnie i tyle. Po trzykrotnym przeczytaniu tego watku wszystko zrozumialem. Postac mojego 5meo to HCL, wiec kolejne pytanie. Anon wspominal cos o soczku - czy to wogole zadziala? W moim przypadku MAOi odpada a po wciaganiu nosem innych substancji mam raczej przykre doswiadczenia.
A sniffowanie tego akurat materiału nie ma IMO sensu, mieszanie z MAOi też sobie narazie odpuść, najpierw sie naucz palić mordeczko potem będziesz sie mógł wziąć za miksy i podbijania działania. Krok po kroku.
Chyba że nie masz wzdrygnięć przed iv wtedy podobno wystarczą 3miligramy
"Hallucinogens and venlafaxine can be relatively safely combined, without any significant impact on the effects of the hallucinogen being used.
Do NOT take venlafaxine with a MAOI of any sort! This is a VERY DANGEROUS combination that can lead to serotonin syndrome and death!"
Wlasnie poszedl sniff ~36mg. Nie wywalilo mnie moze w kosmos, ale w glab siebie napewno. Zajebiste narzedzie do pracy nad soba :-D
Zadnych mdlosci ani stanow lekowych. Na poczatku niezle gryzie ale pozniej jak reka odjal. Czas trwania 1h+
Następnie dolej z 20ml benzyny ekstrakcyjnej, przelej tę benzynę do kielona i wstaw do zamrażalnika - do rana urosną kryształy na ściankach i będą loty ;)
Różnica wynika z tego, że sól ma mniejszą rozbieżność między temp. parowania i spalania? Bo zakładając, że udałoby się zwaporyzować chlorowodorek bez strat, czemu miałby działać słabiej? Na pewno HCL byłby bardziej szkodliwy dla płuc, ale nie widzę powodu, żeby różniły się mocą i chyba dla dobra nauki jutro przeprowadzę eksperyment :D.
Może alternatywą będzie inhalowanie soli rozpuszczonej w płynie? Tak jak to zrobił gościu tutaj: http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=37491. Tylko wydaje mi się, że gdyby podgrzać na przykład wodę do parowania, to po prostu na dnie zostałaby sól.
Jesteście superpewni, że 5-meo nie robi tolerki pod "standardowe" fenki i trypcie?
Waporyzowanie chlorowodorku - obawiam się, że zanim zawrze może zdekomponować na szereg innych organików, ale to też nie jest pewne, a najprawdopodobniej część zdekomponuje, a część jednak odparuje "cało i zdrowo"; nikt nie oszacuje procentowo raczej różnicy w waporyzacji obu tych form...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.