Chciałbym jednakowoż zwrócić uwagę na jedną rzecz. Często dzieje się tak i nie dotyczy to jedynie benzo-furanów, że oczy na peaku wyglądają zupełnie normalnie, czasem trochę inaczej, ale trudno rozpoznać, żeby było to efektem naćpania. Zaś pod koniec działania, gdy substancja puszcza oczy potrafią być rozjebane, źrenice dwa razy większe, albo wręcz przeciwnie. To wręcz przeciwnie często mam pod koniec działania n.p 5-MAPB, nazywam to oczami starego heroinisty, takie zmrużone, przećpane i zniszczone oczęta ze źrenicami jak po Acodinie :)
Czy 5-MAPB mogę brać razem z ZYBAN ( bupropioni hydrochloridum ) . Jakie mogą być skutki spożycia razem tych dwóch substancji ?
Z góry dziękuję za odpowiedź .
Veritas pisze:jaka dawka dla kobiety 50kg ? doświadczona zawodniczka ale nie chcę jej krzywdy zrobić :D
emson, z tego co wiki mi mówi, bupropion to inhibitor wychwytów dopaminy i noradrenaliny. W tej sytuacji MAPB może zadziałać mocno (albo prawdopodobniej za mocno), albo nie zadziałać w ogóle. Jeśli mi powiesz, czy brałeś już jakąś substancję psychoaktywną razem z tym lekiem, to może będę w stanie bardziej Ci pomóc. Dla porównania kiedyś testowałem 150mg sertraliny (SSRI) z 100mg 5-API i owe api zadziałało zdecydowanie mocniej niż da się to osiągnąć nawet w przypadku wysokiej dawki samego API, poza tym włączyła mi się mega euforia, której jako takiej po samym 5-IT nie ma, także uważaj, na inhibitorach bardzo różnie to bywa. Możesz mi jeszcze powiedzieć w jakim celu zażywasz ten lek?
Veritas, powiedziałbym, że 70-100mg. Koleżanka doświadczona bardzo? Jeśli tak to powiedz nam w jakich dawkach brała (Jeśli brała), któryś z benzofuranów i jakie były tego efekty.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaworld.jpg)
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję
Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.