Jak myslicie - jak wyglada sprawa szkodliwosci takiej skrecanej fajki? Niby taki tytoń jest "czystszy", nie jest tak nasaczany chemia, itd. ale taki skret bez filtra za zdrowy tez na pewno nie jest:) Oczywiscie zawsze mozna skrecac z filtrem, ale mi osobiscie psuje to trochę satysfakcje z palenia - fajka jest oczywiscie slabsza, ale i aromat w wypadku tytoniu smakowego jest nie za dobry.
Do nalogowcow: jak znajdujecie kompromis pomiedzy "muszę zapalić", a "musze skrecic fajke" na co dzien:) Skrecacie na zapas w domu, czy chodzicie wszedzie ze sprzetem do skrecania:) Zauwazylem, ze w momencie chcicy na papierosa, mozg palacza-skrecacza potrafi wymyślić naprawde niepowtarzalne miejsca do rolowania:)
I ogolnie - podzielcie sie swoim doswiadczeniem:) Co lubicie palic, moze macie jakies niepowtarzalne techniki skrecania?:)
edytowano tytuł. /Fuko
ps.ofcourse jezeli mnie ktos poczestuje takim ,,skretem,, to wezme czemu nie. :-)
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006
http://www.feta.blog.onet.pl
-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
pozdro
pozatym jak sie ma wprawe to szybko to nawet idzie (z tego co zauwazylem - sam niepale)
Do Panów Decydentów z administracji- zmieniliśmy czas na zimowy ;-) pozdrawiam :-)
[co do ma do rzeczy? czytałeś ogłoszenie nt. czasu na stronie głównej? - Night Garden]
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006
http://www.feta.blog.onet.pl
-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
wisior pisze: mi skrecala szlugi moja laska.
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.