4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 654 • Strona 65 z 66
  • 3449 / 122 / 8
Spróbowałbyś z dwóch paczek dożylnie, to do końca życia byś się z tego nie wyleczył %-D
  • 596 / 1 / 0
Jason_osw pisze:
no, no ;D nie wiedziałem że ten metkat taki dobry jest !:-D zrobiłem reakcje zgodnie z instrąkcją klapasa i pierwsze 3 tapsy zmarnowałem bo zrobiłem coś nie tak. Śierdziało bardzo bezaldehydem.
Druga reakcja poszła wyśmienicie i tu już zapaszek marcepana sie zrobił :-D
Wypiłemen ochydny płyn i tak mnie wystrzeliło z kapci, że ze stanu totalnej zamuły (przez to że już kilka dni siedze w domu na chorobowym i sie nudzę stasznie) wziąłem się za sprzątanie całego domu haha %-D polecam sposób klapasa (2strony wstecz) Nie no za 4zł sie tak zrobić %-D strach sie bać co jest po całej paczce :scared:

pozdro ćpaki %-D
Nie polecam tobie całej paczki puki nie masz tolerki bo ja byłem taki kozak i załadowałem całą pakę i to w kabel ;p, prawie dostałem wylewu z ciśnienia ;p, najlepiej walić metkatynon dożylnie pół paczki to wtedy jest bajecznie :DD
  • 232 / 2 / 0
Czy ktoś interesuje się tym od strony teoretycznej? Mam pytanie: po co używać octu? Czy KMnO4 nie utleni pefki wystarczająco? Przecież chodzi tylko o zabranie 2 atomów wodoru z cząstki. C10H15NO + KMnO4 -> C10H13NO + H2O + KMnO3 przynajmniej od strony teoretycznej. A może się mylę?
  • 283 / 2 / 0
ocet jest katalizatorem, przyśpiesza reakcje. Możesz go dodać ale nie musisz ;)
  • 232 / 2 / 0
W kwaśnym środowisku reakcja zachodzi szybciej tak? To właśnie chciałem wiedzieć, dzięki.
  • 2637 / 37 / 0
wiecej acataru to wiecej nadmagnianu w jednej reakcji ta?
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2013 przez ShadySharky, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1521 / 73 / 0
Tak.
ja jebie :wall:
tekst powyżej =/= prawda
  • 2637 / 37 / 0
Tak podejrzewałem, ale wolałem skrobnąć pytanko dla pewności.
Dzięki.
  • 520 / 8 / 0
Zrobiłem dzisiaj całkiem łupliwego kota (przyjęty p.o.) przy obniżonej ilości nadmanganianu potasu tzn. na 720 mg p-efki na 300 mg utleniacza. Myślę, że proporcje w przepisach na forum nie są najlepsze. Od tej pory będę stosował te które opisałem.
  • 499 / 2 / 0
również na 720mg dodaje 300mg i nie narzekam na słabego kota ;)
Zablokowany
Posty: 654 • Strona 65 z 66
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.