I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Przeczytaj dział DOx tam znajdziesz coś odpowiedniego
no bo Z magicznego Ogrodu co DMT na impreze nie jest dobry
"Psychodeliki - wątek ogólny
Magiczny Ogród & (AL)Chemia Umysłu"
Mam takie pytanie do Was. Czy na Was też psychodeliki działają mocniej niż na początku przygody z nimi? U mnie wygląda to tak, że kiedyś potrzebowałem powiedzmy 2g grzybków, teraz wystarczy mi 1-1.5g na trip na takim samym poziomie co wcześniejsze 2g. Czy to normalne? Hmm... może po prostu nauczyłem się z tego korzystać. :rolleyes:
derb pisze:16mg DOM albo DOB w dużo za dużej dawce ;p
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
Ekstrakty z konopi poprawiają funkcje poznawcze u chorych na Alzheimera – nowe badanie kliniczne
Według nowych danych z kontrolowanego placebo badania klinicznego, opublikowanego w „Journal of Alzheimer’s Disease”, długotrwałe stosowanie roślinnych ekstraktów kannabinoidowych poprawia funkcje poznawcze u pacjentów z demencją związaną z chorobą Alzheimera (AD).
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
