Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 2428 / 90 / 0
Eh surv , nie będzie :( bedzie lipa ja po 500mg miałem jedynie fajnie ale czułem kurewski niedosyt i celowałbym bardziej w dawke rzędu 600-750mg
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1345 / 6 / 0
Surv., napisz jak było, czy zgodnie z tym, co napisał Bigos?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bender

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 2428 / 90 / 0
Po 300mg to On sie pewno musiał doszukiwać pizdy %-D mniej jak 0,5g to nima sensu zarzucac , zresztom chopoki powyżej pisali o zajebiscie duzej nieekonomicznośći tego zwionzka %-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6172 / 434 / 12
Słabo, placebo niemalże.

Właśnie zjadłem 600mg naraz i dalej dupa. Idę spać, może chociaż sny bedą fajne.

Najwyraźniej dodali grupę metylową w złym miejscu - metakwalonem się podnieca cały światek ludzi, których mam na odtwarzaczu mp3. :huh:
hera, koka, hasz, LSD – ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i haszpodziel się z kolegami czym masz

Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
  • 212 / 3 / 0
Próbowaliście waporyzować ten związek? Na mnie działają dawki około 50mg. Jest to takie fajne zmulenie, delikatna poprawa nastroju, spowolnienie ciała i bicia serca. Bardzo fajnie podbija benzo. Zaraz będę sprawdzał jak działa dopalenie do PST. Ciekawi mnie czy tak jak barbiturany będzie wzmacniał działanie przeciwbólowe. Dawki oczywiście niewielkie , nie mam zamiaru paść z powodu depresji układu oddechowego.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2013 przez lytom, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co Cię nie zabije to zryje Ci psychę"
  • 2428 / 90 / 0
Marchewa waporyzował i strasznie sie jarał tym Etakwalonem , więc coś w tym musi być, ja probowałem dawek grubo ponad 1g (oral) i lipszton dalej ;(
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat

Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.

[img]
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"

Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.

[img]
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA

Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.