z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi ;]
kreske czyli? ]
Amfetamine ( pradzik, speed, fete ) jak chcesz to nazwij, aby bylo czyste ( i nie bardzo zmieszane ... )
Pij dużo płynów oprócz alku(woda the best).
Po diabła jakieś zakłady?, choć przypominam sobie jak walnąłem całe wińsko na raz.
Byłem młody i głupi..
Jedz dużo, a jak źle się poczujesz bastuj, dobry havt nie jest zły jak się strujesz, to podstawa...
A na kaca jeść, spać, gorąca kąpiel, muza i otwarte okno..
Moje sposoby na kaca zawiodły mnie na manowce U od kody, więc pierdol rady typu feta, przeciwbólowe opioidy.
W Polsce żul ma lepiej niż narkus.. ;-)
pzdr
Co Ty robisz z siebie dziewczyno? Chcesz być ich kumplem. Bo jako kobiety to raczej Cię nie będą traktować. Zastanów się czy odpowiada Ci w towarzystwie status wioskowego głupka co to wszystkim daje się podpuścić.
Dodatkowo to powiem Ci jeszcze, że musisz być albo kompletnie durna, albo na tyle młoda żeby nie mieć jeszcze w szkole chemii ( ani matematyki na przyzwoitym poziomie) co to kurwa za równanie jest:
szampan+dwa piwa = 33 %
Der neue Rauschstoffbenutzer pisze: Co Ty robisz z siebie dziewczyno? Chcesz być ich kumplem. Bo jako kobiety to raczej Cię nie będą traktować. Zastanów się czy odpowiada Ci w towarzystwie status wioskowego głupka co to wszystkim daje się podpuścić.
Der neue Rauschstoffbenutzer pisze: Dodatkowo to powiem Ci jeszcze, że musisz być albo kompletnie durna, albo na tyle młoda żeby nie mieć jeszcze w szkole chemii ( ani matematyki na przyzwoitym poziomie) co to kurwa za równanie jest]szampan+dwa piwa = 33 %[/b]
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
CBŚP i Policja Ukrainy rozbiły międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych
36 zlikwidowanych laboratoriów, setki przeszukań i tony zabezpieczonych substancji – to bilans skoordynowanej operacji przeprowadzonej przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Policję Ukrainy przy wsparciu Europolu. To jedno z największych uderzeń w podziemie syntetycznych narkotyków w Europie Wschodniej.
Najgroźniejsza tajemnica starożytnej Grecji? Napój z Eleusis mógł zawierać halucynogen spokrewniony
Toksyczny sporysz, pasożytniczy grzyb wytwarzający alkaloidy powiązane chemicznie z LSD, mógł po odpowiedniej obróbce stać się halucynogenem używanym podczas misteriów eleuzyjskich – wynika z badania opublikowanego 13 lutego 2026 roku w „Scientific Reports”.