Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Wcześniej ktoś pisał o wapo ale konkretów - zero. Prosiłbym o więcej szczegółów.
Lepiej wpierdalaj doryjnie , dzialanie znacznie dlużej i nie masakrujesz sobie nosa.
Zjazdów praktycznie nie ma jak sie nie przekracza 300-350mg ( na jedno posiedzenie) dorzucanie kolejnych dawek spowoduje zjazd więc żebyś czasem nie myślał że po tym nima zjazdu w ogóle :E , zjazdy po ciągach czasem potrafią trwać nawet do 4-5 dni i raczej ciężko czymkolwiego sie zająć poza zdychaniem ^_^
Za pewne to właśnie dzięki 4-FMA zrobiłem se zajebistą krzywdę praktycznie nic na mnie nie działa (poza efektami ubocznymi) Od kilku dni brak euforii a próbowałem ostatnimi czasy od chuja rzeczy i nic nie podziałało , MDPV dopiero w dawce 100mg jest jako tako odczuwane ,
etylon 1g naraz poza kupsztalem i zwiększoną temperaturą nie posmyrał nic.
Burżuazyjne: 4-FC i RTI-111 delikatnie posmyraly
a-PVP 4-MP ,4-FMC , 4-MeMABP i jeszcze tam reszta ketonów zafundowały tylko i wyłącznie wspaniałe efekty uboczne :E
Na początku gdy zazcynałem dopiero z 4-FMA i conajwyżej robiłem tylko krótkie przerwy , nie ciągi - to wtedy jeszcze wszystko było w miarę ok...
Kilka razy obiecywałem se że już tego nie tkne ale i tak po jakimś czasie zarzucałem...
Modyfikowany Bigos pisze:Kilka razy obiecywałem se że już tego nie tkne ale i tak po jakimś czasie zarzucałem...
Wszystkie posty tego autora są wymysłem nie mającym odzwierciedlenia w rzeczywistości.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/1/17aa3235-d2f3-4508-8902-1cbe450a05f0/bennies.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250730%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250730T143201Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=870abed62fc8636209b67af2e4995a99e3ad4b5099d8c4ebe6597122b4988db0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.