Nieaktualne wątki z poprzednich lat.
ODPOWIEDZ
Posty: 366 • Strona 33 z 37
  • 89 / / 0
Nieprzeczytany post autor: koyot »
hm, no klonow to nie bede robil narazie bo nie mam dosw
tonymontana...klonowanie jest dziecinnie proste, tylko sie ciezko nazywa...to nie problem uciac, zamoczyc koncowke, dac do malej doniczki, całosc do butelki 5l np zeby mikro-kliamcik zrobic, trzymac wilgoc i czekac...takie opporne podjescia do sprawy mnie czasem irytuja <_<
Uwaga! Użytkownik koyot nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Raczej nie boje się o wysuszenie miejscówki. Zauważyłem że dosyć długo ta ziemia trzyma wilgoć. Co do folii to na pewno nie zastosuje. Musze jeszcze tam iść i głębiej to przekopać przy pomocy kilofa...
  • 53 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: ciazzz »
Siemka,
Planuje w tym roku zasadzić kilka krzaczków MJ (Passion#1). Miejscówkę mam, dołki wykopane wszystko można powiedzieć jest oprócz jednej rzeczy a mianowicie nasionek... Miał mi załatwić kuzyn jednak zawalił potem wysłałem maila do salvia.com.pl jednak odpowiedzi nie ma. No i teraz pytanie czy jest jeszcze sens w tym roku zakładać hodowlę? Zakładając że nasiona załatwię w tym tygodniu (planuje cannabis.fr.pl) czy piękna zdąży dojrzeć no i oczywiście wydać plony? Niczego specjalnego się nie spodziewam w końcu pierwszy hodowla na próbę jednak szkoda wyrzucić 100zł w błoto. Niestety na wszelkie lampy sodowe i inne bajery nie mogę sobie pozwolić, więc jeszcze raz zadaje pytanie: Czy jest jeszcze sens? Jeśli tak to może jakiś inny gatunek szybciej dojrzewający i krócej kwitnący?
Peace
  • 1736 / 18 / 0
sadzic mozesz spokojnie przynajmniej do polowy czerwca... wiec niema problemu...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
mozesz sadzic spokojnie wcale nie jest za wczesnie optymalny termin wysadzania to ok 15 maj
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
LeonardoDaVinci pisze:
sadzic mozesz spokojnie przynajmniej do polowy czerwca... wiec niema problemu...
A nawet poczatek lipca. - plon bedzie sporo mniejszy
paker pisze:
mozesz sadzic spokojnie wcale nie jest za wczesnie optymalny termin wysadzania to ok 15 maj
Nie tyle optymalny co w 100% bezpieczny: po 15 nie ma sans na przymrozki. Nawet w najgorszych latach.
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
  • 160 / 1 / 0
Fubar pisze:
po 15 nie ma sans na przymrozki. Nawet w najgorszych latach.
Tu chciał bym dołączyć parę słów do dyskusji na temat 15maja czyli zimnej Zośki

Ja polecam jeszcze śledzenie prognozy pogody bo na przykład w zeszłym roku z 17 na 18 maja był przygruntowy przymrozek w niektórych rejonach centralnej polski ale była to wyjatkowo chłodna wiosna a obrerwuje przebieg pogody od paru lat.
Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego
  • 110 / / 0
u mnie od wysadzenia roslin czyli około tygodnia temu non stop słonce i ciepełko:) a na nastepny tydzien zapowiada sie mega słonce:) tylko jezdzic i podlewac normalnie:)pozdro
LIKEGROW
  • 14 / / 0
Ja mama dużo szczęścia z podlewaniem mniej więcej 1 w tygodniu pada deszcze i nie muszę jeszcze podlewać. Naprzykład disiaj była burza i podlała roslinki. :-D
w tym sezonie start z northern light i kc-light z nirvany
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
a jesli mam zamiar sadzic kiełki odrazu do gleby na jaka glebokosc musze dac ? i po zasadzeniu podlac czy zostawic tak jak jest?
ODPOWIEDZ
Posty: 366 • Strona 33 z 37
Newsy
[img]
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń

Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?

[img]
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne

Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.

[img]
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe

Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.