Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
AmnetikDXM pisze:czyli bez różnicy, czy przyjmę to na blotterze, chusteczce, czy do nosa na tabace ?...a dawka tak niska, jak 4mg, może Cię zabić.
czyli mogę sobie odpowiedzieć sam na pytanie, że 3mg chyba nie jest niebezpieczna, aczkolwiek nie jest już niską dawką, si ?
Podejrzewam, że przy wciąganiu byłoby znacznie gorzej, bo wejście jest bardziej gwałtowne. Nie nazwałbym też absolutnie 3mg dawką bezpieczną, dokładny profil farmakologiczny jest nieznany, a niektórzy są ogólnie mniej odporni i może się przygoda nawet z mniejszą ilością skończyć średnio przyjemnie.
blotter/ szczególnie serce i układ naczyniowy mocno prostestują (właściwie bez leków zmniejszających ciśnienie nie brałbym fenetylamin).
Tylko tak nieśmiało zachęcam, żeby nowi użytkownicy z niewielkim doświadczeniem nie traktowali tego jak Vibovit, bo mając predyspozycje można się pozbawić pewnej części zdrowia.
Nie poczułem praktycznie nic (2 tyg przerwy), lekkie wyciszenie i leciutki bodyload. Powinienem poczuć choćby 1/2 działania a nie poczułem nic. Robię długą przerwę, nie dam za wygraną. Ni chuja, nie popuszcze tej subustancji, mam nadzieje że to tylko moja tolerka.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes
Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.

