Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
wsboroughs : tos blyskotliwie powiedzial:) ale skad wziac przyjaznego weterynarza? :)
wsboroughs : tos blyskotliwie powiedzial:) ale skad wziac przyjaznego weterynarza?
Panowie, za którą granicą? Ukraina?
można próbować ściągać z Indii bo tam legal i specjalizacja wysyłkowa do europy, ale nie polecam bo duzo wałków jest.
dla mnie najlepszy sposób to Londyn (też z Indii ale tam hurtem ściągają w mineralnej).
kupujesz w formie popularnej w Lądku wody mineralnej a nastepnie odparowujesz płyn.
dostępna również w obrocie detalicznym u dilów w formie proszku który skrzy sie charakterystycznie.
łatwo przewieźć bo rozpuszcza się bez śladów w np. mineralnej którą masz w autobusie czy samolocie, a na K testów specjalnie nie robia bo tam to ona właściwie legalna jest.
ja tak robiłem w każdym razie.
ps. radzę z dużym respektem podchodzić do K bo to nie przelewki i można sie nieźle zszokować.
ja dochodziłem do siebie kilka miesięcy po ostatnim tripie, ale mam kumpli w londynie co walą to jak trawkę albo browar codziennie i dla relaksu (kwestia wrażliwości, dawek, tolerancji i uzależnienia(sic!).
ps. jakby ktoś miał chorego psa, konia lub weterynarza ;) to niech pisze do mnie na priva. to chyba wciąż legalne w tym kraju, ale głowy nie dam.
Faktycznie chyba niezbyt jasno się tu wyraziłem (tak to jest jak się głos w publicznej dyskusji na bani zabiera).
Miałem na myśli coś dokładnie odwrotnego niż poszukiwacze mocnych wrażeń, którzy piszą na moją skrzynkę.
To ja jestem w tym wypadku stroną zainteresowaną, a że kłopotów nie szukam to i o legalnych posiadaczy pytałem (a to psy, koty, konie no i oczywiście weterynarze:-)).
Temat uważam więc za zamknięty, jeszcze tylko krótkie oswiadczenie dla prasy i organów ścigania:
DR WILCZUR NIGDY NIE SPRZEDAWAŁ, NIE SPRZEDAJE I NIE ZAMIERZA SPRZEDAWAĆ BĄDŹ UDOSTĘPNIAĆ OSOBOM TRZECIM NIELEGALNYCH SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH, SZCZEGÓLNIE NA ŁAMACH TAK ZACNEGO FORUM.
Pozdrowienia dla aspiranta Mańkowskiego z komisariatu Ołbin i Ministra Ziobry.
Pa!
kupic bilet na ryanair, dla siebie i ziomkow, jakies 150zl od lba w obie strony przy dozie szczescia, poleciec, zacpac sie jak dziki osiol, bo ketamine sprzedaja ostatnio jak piguly na wiejskiej dyskotece.
Listem wyslac 4 wory na polski adres (staarej babci dla ktorej odbieramy poczte, pana Kazia alkoholika, itp. itp), sposob pocztowy sprawdzony...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.