- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Maskaradore pisze:coś małego w CV - legenda i przypuszczenia panów z medalikiem i moje tym razem się nie potwierdziły:
pfpp + furu wcale do siebie super nie pasują, ani nie współgrają. To raczej walka faz - próba wyparcia przez amf lekkiej fazuni piperazyny (dodam - udana). Nie gryzienie, ale próba mocy, dlatego:
Zadowaląco, ale nie satysfakcjonująco.
Wydaje mi się, że nawet faza nie trwała dłużej i pfpp nic nie zmieniło działania amfy.
Ja brałem 50mg pfpp + 250mg fety (na 4 kreski) (laboratoryjna 60% czystości). Kolega, dużo czystszy, odczucia podobne.
A jeśli chodzi o samą pfpp - wziąłem to na 1h przed amf i przyznam, że było całkiem miło - już drugi byłem zadowolony. Tak jak pisano - sęk tkwi w mniejszych dawkach - mało = lekka dziwna faza, dużo = zwiększenie negatywów.
[zbędne - surveilled]
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
feta + piwko/dwa - mix dość lajtowy, ale nie daj boże ktoś Cię wkurwi - z miejsca załącza się Terminator Mode co zazwyczaj źle się kończy.
feta + wódka - połączenie działające na mnie dość empatogennie jeśli w towarzystwie jest jakaś dziewoja którą darzę sympatią ;) W innym wypadku j/w, Terminator Mode.
feta + kawa - kofeina fajnie podbija amfetaminową euforię (ciarki !), ale serce dostaje trochę bardziej po dupie - dla twardych graczy mix ok.
mefedron + mj - ku mojemu zdziwieniu całkiem fajnie się komponuje, zwłaszcza z sativa. Mefowy błogostan + sativowa euforia, mniam.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
