...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 349 / 33 / 6
26 grudnia 2014walbasemsynu pisze:
W łodzi na aleksandrowskiej możesz siedzieć ile chcesz.
Tylko 10 lat minęło 🫣
Ale muszę coś dodać .. co z tego ,że można " siedzieć " dłużej jak opieka jest tragiczna. ( 2 spoko pielęgniarki .. ) O obstawie lekowej można zapomnieć ( co najwyżej będą podawać to co się już brało ) . Trafiłam akurat na bardzo spoko ludzi , dużo sobie nawzajem pomagaliśmy . Najwięcej było od alko , później hel ( dla mnie totalna " nowość " , w moich rejonach nie ma akurat z tym problemy , dla nich za to ja byłam " nowinką " tylko ja od metamfetaminy , kadra nie miała pojęcia co to ... Gdyby nie ludzie na których zawsze można było liczyć , jak przychodziło totalne zwątpienie ,zniechęcenie zjawiał się zaraz ktoś kto ciągnął za uszy , wystarczyły rozmowy o głupotach , urządzanie biegów po korytarzu ( oczywiście zabronione , ale w takich chwilach ma się to gdzieś ) . Wisienka na torcie to "jedzenie " 🤮🤢 trzeba mieć swoje jedzenie , albo ktoś kto przyjdzie odwiedzić koniecznie musi przynieść coś do jedzenia - a słodycze szły w ilościach ogromnych 😶☺️. Nie zapomnę sylwestra ... Bo akurat byłam na święta i sylwestra ... Pani kucharka dumnie oznajmia ,że załatwiła nam na tę specjalną okazję coś z innego oddziału , coś co miało nam chociaż w minimalnym stopniu poprawić nastrój ... Jeśli ktoś lubi karmę dla psa , taką z puszki raczej z tych tańszych ... Byłby w 7 niebie . Nie wierzyłam w to co widzę 🤮. Mam nadzieję ,że teraz sama wpierdziela taki syf. Aaammmen 🙄 Reasumując - odradzam .. fakt że to było też kilka lat wstecz ... Ale tam się ekipa podobno długo trzyma ta sama . Pozdro dla turnusu z przełomu 2015/2016 😎
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Prezes PZU Ukraina odwołany. Straż graniczna wykryła w jego samochodzie narkotyki

Odwołanie prezesa PZU Ukraina potwierdziła już centrala PZU. — Dymisja jest spowodowana utratą zaufania do wymienionego menedżera – wyjaśnił w odpowiedzi na pytania Radia Zet Zbigniew Baranowski, dyrektor do spraw relacji z mediami w PZU.

[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.