Tussipect bez recepty

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 105 / 5 / 0

Wysłac dziewczynę, grzeczną z wyglądu:) o wiele szybciej dostanie. Czy to u lekarza, czy w aptece.
  • 40 / / 0

Mi dali dwie.bez ostatnio ;)

Chłopie, czuj się wyjątkowy. Jak nowych użytkowników nie powinno się warnować, tak z tobą nie wytrzymam. KAŻDY twój post to spam. Nie masz pojęcia o jakimś temacie, a jednak się wypowiadasz tylko po to, by nabić liczbę postów. Jeszcze częściej tracisz sens wypowiedz. '"Mi dali dwie.bez ostatnio" - nie potrafię tego zrozumieć, a to nie twój pierwszy post, z którym mam taki problem. Może ostrzeżenie pokaże ci, że hyperreal to nie śmietnik. Z poważaniem, Marlboro.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Olivia Newton-John: marihuana zmieniła jej życie. "Przestałam brać morfinę"

Olivia Newton-John już dwukrotnie ogłaszała zwycięstwo w walce z nowotworem, ale rak piersi powrócił z przerzutami. 70-letnia aktorka opowiedziała o swoich sposobach radzenia sobie z objawami choroby z użyciem marihuany.
  • 2032 / 375 / 154

Jest na receptę, więc masz szczęście, że dostałeś bez ;-) Ale zwykle przepisują bez problemu, ja dostałam receptę na Tussipect ze względu na (sic!) ciągle za niskie ciśnienie :-D
  • 261 / 23 / 0

rok temu miałem wysoką goraczkę, mocne przeziębienie, rodzinny mi przepisał syrop tussipect-tylko ostrzegł, że po łyżeczce 3xdziennie-bo jak to powiedział dosłownie "kopie", miałem mu ochotę odpowiedź, że tak kopie jak mocna kawa ;), pamiętam z czasów bez recepty-specjalnie mi efka nie podchodziła, bardziej jako używkę wolę pseudoefedrynę, ale potwierdzam, że nie jest ciężko dostać reckę na efkę od rodzinnego
  • 4183 / 558 / 11

Ja kupuje normalnie jak acatar.
Ale kurwa często tego nie mają, gdzieś idzie na eksport chyba.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata