Tramadol - Pierwszy raz

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 66 / 1 / 0

mam 20 sztuk Tramalu (50mg) ile zapodać na pierwszy raz i jakim sposobem?
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniono nazwę tematu

Użytkownik nieaktywny
  • 66 / 1 / 0

poszło 400mg tramalu zobaczymy jak będzie :huh:

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.

• 678 / 6 / 0

To prosisz o pomoc czy i tak zrobisz po swojemu? 400mg tramadolu na pierwszy raz to za dużo ziomuś. Oczywiście zalezy ile ważysz itd, ale ja ci mówie że przesadziłeś. Hierarchizując: albo dostaniesz mdłości, albo sie pożygasz, albo w najgorszym wypadku dostaniesz drgawek. Tak czy inaczej, może, chociaż oczywiście nie musi, być nieciekawie. Powinieneś zjeść tego jakieś 200-250mg.

• 153 / / 0

wydaje mi się że będzie dobrze. Pewnie ma retardy, więc tak łatwo nie przesadzi. A 400mg nawet na początkującego nie jest niebezpieczną dawką. Tak myślę

Użytkownik nieaktywny
  • 66 / 1 / 0

po godzince z 400mg prawie zerowe efekty dorzucilem jeszcze 100 :) i jest coraz lepiej

• 460 / 1 / 0

Pewnie ma retardy
Napisał że 20 sztuk po 50mg czyli na bank kapsy.
Elem a jak się teraz czujesz?? Bo pewnie przesadziłeś. Jak ci się nie spodoba możesz mi podarować resztę tego trama.

Użytkownik nieaktywny
  • 66 / 1 / 0

czuje się zajebiście :) totalny luz i poginam w csa i sprawia mi zajebistą radość

• 3534 / 18 / 0

[quote="elem"]
czuje się zajebiście ]

to podziałał hehe

• 1641 / 195 / 0

Za dużo.

Użytkownik nieaktywny
  • 66 / 1 / 0

hehe fajnie było jeszcze mnie troche trzyma :))
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata