Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1115 • Strona 1 z 112
  • 66 / 3 / 0
mam 20 sztuk Tramalu (50mg) ile zapodać na pierwszy raz i jakim sposobem?

Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje na temat tramadolu: Tramadol — FAQ. | STR88
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik elem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: elem »
poszło 400mg tramalu zobaczymy jak będzie :huh:
Uwaga! Użytkownik elem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 677 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: zielona »
To prosisz o pomoc czy i tak zrobisz po swojemu? 400mg tramadolu na pierwszy raz to za dużo ziomuś. Oczywiście zalezy ile ważysz itd, ale ja ci mówie że przesadziłeś. Hierarchizując: albo dostaniesz mdłości, albo sie pożygasz, albo w najgorszym wypadku dostaniesz drgawek. Tak czy inaczej, może, chociaż oczywiście nie musi, być nieciekawie. Powinieneś zjeść tego jakieś 200-250mg.
  • 153 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Zdeblo »
wydaje mi się że będzie dobrze. Pewnie ma retardy, więc tak łatwo nie przesadzi. A 400mg nawet na początkującego nie jest niebezpieczną dawką. Tak myślę
"Pokonałem naziola! " :D
Hyperreal extra Woodstock team '09

CHWAŁA KOGO!

Godom po ślonsku, jym kwasa, kurza ziele, zajebiiiiiiiiiście sie bawia - jestem okej? :D
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: elem »
po godzince z 400mg prawie zerowe efekty dorzucilem jeszcze 100 :) i jest coraz lepiej
Uwaga! Użytkownik elem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 459 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Roni Regan »
Pewnie ma retardy
Napisał że 20 sztuk po 50mg czyli na bank kapsy.
Elem a jak się teraz czujesz?? Bo pewnie przesadziłeś. Jak ci się nie spodoba możesz mi podarować resztę tego trama.
Prawda, której nikt nie chce nawet za darmo.

Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: elem »
czuje się zajebiście :) totalny luz i poginam w csa i sprawia mi zajebistą radość
Uwaga! Użytkownik elem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 55 / 0
Nieprzeczytany post autor: WildMonkey »
[quote="elem"]
czuje się zajebiście ]

to podziałał hehe
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 1680 / 270 / 0
Nieprzeczytany post autor: sprawdzone_info »
Za dużo.
Największy przegryw na forum
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: elem »
hehe fajnie było jeszcze mnie troche trzyma :))
Uwaga! Użytkownik elem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1115 • Strona 1 z 112
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.