Wstępem zaznacze, tramal testowany 3 razy w ciągu ostatnich 2 mieś. i raz za małolata :)
Na dniach mam w planach test tytułowwego mixa, doświadczenie z benzo słabe, kilkukrotnie rolki, estazolam, midazolam, rekreacyjnie z piwkiem w dawkach nie większych niż odpowienik 15mg rolek.
Benzo wyszło, natomiast została jego pochodna (Klorazepan), nasuwają się dwa pytania, czy występuje synergia jak benzo+tramal, a jeżeli tak to jaka dawka by podkrecić działanie Tramalu?
Dodam że dwa mies. temu zarzuciłem 250 mg Tramalu + midazolam 10mg , półtorej godzinki chilloutu, zaczynało sie wszystkim dobrze znane ciepełko, brak zmartwień, niestety dawka trampka mała, midazolam skutecznie mnie zmulił i usnąłem. Drugi trip to 300mg po miesiącu, niestety bez rewelacji, jedynie niedosyt i poddenerwowanie wywołane brakiem wiekszej ilosci trampka. Trzeci raz po tygodniu od drugiego 550mg godz. 23:00, zero eufori, o ciepełku zapomnij, jedynie lekkie dreszcze, pocenie i przesiadywanie po 15 min. na kiblu celem wysikania przepełnionego pęcherza ( ok. 5 kursów, czyli bita godzina przesiedziana, na usiłowaniu wysikania ilości zadowalającej, takiej by nie rozerwało mi pęcherza) Lekkie zawirowania równowagi i delikatne rozmycie połaczone z przyjemnym przymykaniem się oczu na kilka sekund czy minut, po przebudzeniu, ok. 3-4 takie cykle. Godzina siódma, udało mi sie usnąć do 13, potem do 18, typowe otumanienie utrzymywało sie do ok. 24:00 dnia nastepnego, ok drugiej zarzuciłem hydroxyzyne 25 mg i przespałem 12 h z wielkim niedosytem, frustracją i typowym wkurwem.
Dziś mija 11 dzień trzeźwości i pojawia się trzecie pytanie czy zapasy serotoninowe wróciły do normy ( chce uniknąć zawodu z ostatniego "tripa") ewentualnie poczekać jeszcze tydzień?
Z miej istotnych czynników dodam że trenuje regularnie od ok. 8 lat (kalistenika), ostatnio dieta bogata w tłuszcze+ d3, k2, potas,magnez i melatonina na sen czasami, wyrzuty potreningowe endorfin występują, pociąg seksualny umiarkowany, zadowolenie z pożycia na zadowalającym poziomie :D
Miłego wieczoru :)
A tak serio to jestem ciekaw czy ktoś ma w doświadczeniu jakieś odnośniki i odczucia co do powrotu do normy zapasów serotoninowo dopaminowych?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/af1e3d31-94b2-4130-aa0e-a6b1c7baeb8b/bk.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250425%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250425T091102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fb20560e3b95f977d582e072bda5255869dc15004ec4e0530a0596b6a3c35491)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/3-446297.jpg)
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji
Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.