Fukałem ostro fete troche rzadziej metaamfetamine i kilka razy hexen praktycznie bez przerw przez 1-1,5 roku i aktualnie nie biore nic od polowy roku
, rzuciłem ten syf definytywnie,a ciagle mam praktycznie ciągle mimowolny szczekościsk i szczena lata mi jak łopata czasem , nie wiem jak temu zaradzić juz mi się wygląd twarzy zmienił przez ciągle zaciskane zęby i wyglądam jak dalej bym walil ... do tego bardzo słaba pamięć , czasem jak wstaje to sie czuje jakbym nie wiem jak to określić dopiero sie urodził?Mimo ze nie biore juz pol roku to czasami si czuje jak bym walił... :huh: Jakieś rady?
jeszcze dopisze, ja na szczecie dosyc duzo mowie i tak tego nie widac...ale jak ktos kiedys lecial na stimach to pozna
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
Możesz spróbować magnez bo to on jest odpowiedzialny za rozluzowywanie mięśni.
W konkretnych sytuacjach agonisci gaba-b jak baclofen mogą pomóc, no ale wiadomo to jest wpierdalanie sie w kolejne bagno.
Minie to czy się przyzwyczajać, w sumie już się przyzwyczaiłem, ale z cichą nadzieją że kiedyś minie, choć mam krzywy zgryz, i nie domyka mi się ryj od urodzenia, więc stwierdzenie szczękościsk samo w sobie tu jest paradoksem XD
krzywy zgryz jak najbardzej moze powodowac szczekoscisk, zwlaszcza w nocy, wiec mogles wczesniej nie zauwazyc problemu. ja nie mam krzywego zgryzu, ale rozmawialam z dentystka o przyczynach szczekoscisku zanim dostalam szyne na zeby na noc. oczywiscie nie podalam jej powodu, dlaczego mam te dolegliwosc :-) mysle, ze u Ciebie minie to troche z czasem, ale warto ten problem przedyskutowac z dentysta.
Sent from my SM-A510F using Hyperreal / Talk mobile app
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zyciewnorwegii.jpg)
Opisała życie w Norwegii. "Narkotyki są tanie, a państwo opiekuńcze"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukoko.jpg)
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii
Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/global-drug-survey-coronavirus_0.jpg)
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie
Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mexicocannabis_0.jpg)
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany
Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.