Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
CherubAnatema pisze:Jeżeli bym rozpuścił koks i zamknął w ampułce, fiolce etc. - przez jaki czas byłby do użytku?
Podanie dożylne co prawda kusi po ustaniu działania, lecz na szczęście to nie możliwe u mnie bym cały czas sobie napierdalał w ten sposób, gdyż bliscy by mnie rozkminili. Dlatego czuję, że będę mógł nauczyć się dawkować kokainę rekreacyjnie.
Blue_Berry pisze:Ogólnie rzecz biorąc roztworów tego typu nie powinno się przetrzymywać dłużej, niż kilkanaście godzin.
Na innym forum (D-F) jeden gość pisał, że roztwór po miesiącu mu zbrązowiał i nie kopał prawie wcale. Także jak masz farmaceutyczne Cocainum HCL 99,9% to spoko można trzymać ale w innym przypadku to już trochę loteria.
przeciez koko najlepiej kopie w klame lub i.v, ja próbowałem raz w napoju i gówno. strata materiału.
Parathormon pisze: Gówno prawda
Z całym szacunkiem do Twojej wiedzy Parathormon, ale zgadzam się tutaj z Blu. Roztwór kokainy, pochodzącej tak naprawdę z niewiadomego źródła, wiąże się z brakiem wiedzy na temat jej zawartości. Nie mówię, że to co piszesz jest nieprawdą, ale uważam, że ryzyko zawsze jest i trzeba się z nim liczyć. Ćpun nie przygotowuje takich rzeczy w warunkach laboratoryjnych, nie jest w stanie w 100% uniknąć syfu, który może się dostać do ampułek/fiolek. Nie pozbędzie się również wypełniaczy z kupionego towaru.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/23fd4321-872c-4e7c-98cb-0e6855d8f062/alfatvp.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250907%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250907T044802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ba100669ecfdb3e9b8943cae2d0f9ffb96af13030fdf76bb76743d167936dd98)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemcycrack.jpg)
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet
Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/piana.jpg)
Zagadka stabilności piwnej piany rozwiązana. To postęp w wielu dziedzinach nauki
Piękna stabilna piana to jeden z elementów piwa, którego poszukują miłośnicy tego napoju. Niestety, często spotyka ich zawód. Tworząca się podczas nalewania pianka błyskawicznie znika, zanim zdążymy wziąć pierwszy łyk. Są jednak rodzaje piwa, szczególnie piwa belgijskie, na których pianka jest wyjątkowo stabilna. Naukowcy z Politechniki Federalnej w Zurychu, pracujący pod kierunkiem profesora Jana Vermanta, odkryli właśnie sekret długotrwałego utrzymywania się piany na piwie. Poznanie tej tajemnicy zajęło 7 długich lat badań.