Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
CherubAnatema pisze:Jeżeli bym rozpuścił koks i zamknął w ampułce, fiolce etc. - przez jaki czas byłby do użytku?
Podanie dożylne co prawda kusi po ustaniu działania, lecz na szczęście to nie możliwe u mnie bym cały czas sobie napierdalał w ten sposób, gdyż bliscy by mnie rozkminili. Dlatego czuję, że będę mógł nauczyć się dawkować kokainę rekreacyjnie.
Blue_Berry pisze:Ogólnie rzecz biorąc roztworów tego typu nie powinno się przetrzymywać dłużej, niż kilkanaście godzin.
Na innym forum (D-F) jeden gość pisał, że roztwór po miesiącu mu zbrązowiał i nie kopał prawie wcale. Także jak masz farmaceutyczne Cocainum HCL 99,9% to spoko można trzymać ale w innym przypadku to już trochę loteria.
przeciez koko najlepiej kopie w klame lub i.v, ja próbowałem raz w napoju i gówno. strata materiału.
Parathormon pisze: Gówno prawda
Z całym szacunkiem do Twojej wiedzy Parathormon, ale zgadzam się tutaj z Blu. Roztwór kokainy, pochodzącej tak naprawdę z niewiadomego źródła, wiąże się z brakiem wiedzy na temat jej zawartości. Nie mówię, że to co piszesz jest nieprawdą, ale uważam, że ryzyko zawsze jest i trzeba się z nim liczyć. Ćpun nie przygotowuje takich rzeczy w warunkach laboratoryjnych, nie jest w stanie w 100% uniknąć syfu, który może się dostać do ampułek/fiolek. Nie pozbędzie się również wypełniaczy z kupionego towaru.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
