Kokaina + morfina + benzo

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 154 / 1 / 0


Czy np klon zniweluje działanie koksu, a wzmocni morfine czy kokaina działa na innej zasadzie niż np. amfetamina którą zupełnie niweluje np. klon. Szamam benzo w celach leczniczych jak i rekreacyjnch. Lepiej zrobić sobie przerwę od jakichkolwiek benzo na kilka dni przed zażyciem kokainy czy to się jednak nie gryzie ze sobą, a jedynie sprawi ze faza będzie bardziej ''spokojna'' cieżko w tych czasach o dobry koks więc szkoda by zmarnować go tłumiąc benzynką więc jeżeli ktoś obeznany w temacie napisze czy klon lub alpra zniweluje działanie koko do zera będe wdzięczny? Przytoczę jeszcze takie moje spostrzeżenia tryptaminka + klon i faza jest przyjemna relaksacyjna z nutką psychodeli wtedy nie ma opcji na badtripa, ale przy fenylo przykładowo 2c-x + klon lub inne benzo i faza momentalnie znika, całkowita blokada fenylo tak jak by go nie było w krwioobiegu :) plus taki że można wyłączyć tripa kiedy tylko chcemy. Proszę o rady bardziej doświadczonych w temacie! Napomnę, że szkoda było by tej trzeciej nieodłącznej dla mnie benzo w miksie z morfiną - dobrze wzmacnia sedacje, a zarazem euforie.
Rejestracja: 2009
  • 1052 / 3 / 0


Jak dozuylnie zaladujesz kokaine oraz morfine to bedzie speedball - fajna jazda. klon zostanie zniwelowany przez kokaine zawsze. Mocniejsze wypiera slabsze.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Duża ilość narkotyków na własny użytek z powodu uzależnienia

Co, gdy oskarżony wyjaśniał, że dziennie zużywał około 15 gram narkotyku, a zabezpieczone ilości stanowić miały zapas dla niego samego?
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości