Benzodiazepiny + GBL

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 28 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2008
 • 96 / / 0

Czy taki mix ma racje bytu? tzn. czy jakość efektów będzie współmierna do ryzyka :diabolic: Jak to jest z depresją układu oddechowego - duże prawdopodobieństwo? jak z dawkowaniem? jakie benzo? Duże ryzyko porwania filmu (dysponuje clonami, rolkami i mida)
Sam boje się być króliczkiem doświadczalnym :blush:
dzięki za odpowiedzi.
Rejestracja: 2010
 • 31 / / 0

Sam używam giebla z benzo. Konkretnie Bromazepam z rana 3 mg, wieczorem 6 mg. Żadnej depresji oddechowej nie zauważyłem, ale GBL jadę już 3 miesiące w ciągu. Bromazepam niweluje to paskudne uczucie kiedy kończy się dawka GBL :-)

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Węgry: dopalacz pochodzący z Chin zabił co najmniej 11 osób

Nowy dopalacz pochodzący z Chin (4fmdmb-bica) doprowadził na Węgrzech do śmierci co najmniej 11 osób. Węgierska policja przestrzega, że działanie substancji jest znacznie silniejsze od innych używek.
Rejestracja: 2008
 • 96 / / 0

Aha a jak z cięższymi kalibrami? raczej z rolkami nie mam zamiaru łączyć, mida wiadomo, więc zostają klony... :rolleyes: ja po samym GBL potrafie ładnie naodpierdalać (czyt. trace totalnie kontrolę nad sobą, nie ma mowy o hamulcach - przynajmniej w dorzucaniu, co kończyło się zazwyczaj toksykologią bądź np. wczoraj przypierdoleniem głową w słup %-D ) Oczywiście przy tym miksie byłbym ostrożniejszy w dawkowaniu...
W każdym bądź razie wolałbym opinię kogoś doświadczonego przez te dwie subst.
Rejestracja: 2010
 • 31 / / 0

Na temat cięższego kalibru benzo Ci nie odpowiem. Natomiast moim skromnym zdaniem dorzucanie benzo doraźnie do GBL mija się z celem, ponieważ powoduje to tylko zamułę.
Rejestracja: 2008
 • 96 / / 0

stestowałem 2,5mg clona + 3,5m GBL, potem dolane 0,5ml. Ogólnie nie polecam, szczególnie, że GBL raczej mnie nie zadowala. Efekty? Zdwojona moc kleptomanii (którą mam po samym GBL bardzo silną), oczywiście kilka przypałów, przyśnięcie na chwile na stojąco(!)... NIe wiem, może przesadziłem z dawką (3,5ml to tak akurat, żeby mnie umiarkowanie mocno urobiło). Za to na plus dosyć euforyczne wejście. W rozrachunku ostatenczym GBL przyćmił efekty clona.
Rejestracja: 2010
 • 137 / 26 / 0

Wiem, że odnawiam temat, ale ma kilka myśli do przekazania.

1.Nie jest to bezpieczny miks. Szczególnie, że mam benzo w glikolum ( a tu o pomyłkę dużo prościej)
2. Trudno wyczuć dawkę, bo to, że wiesz ile wziąć jednego i drugiego nie oznacza, że razem to zadziała z takim sam powerem.
3. Ogólnie sama bania jest w miarę przyjemna, ale jeśli lubisz GBL albo benzo to ani jednym ani drugi się nie nacieszysz, bo dostaniesz coś zupełnie innego (to nie oznacza, że zajebistego).
4Nie nadaje się taki mix do codziennego życia po po prostu ni ogarniasz , tak jakbyś ogarniał po tych substancjach branych osobno.
5 Jak biorę GBL to często mimochodem biorę fetę, a GBL z z fetą to majstersztyk. Natomiast feta z benzo to jest jakieś nieporozumienie . Więc Speed, giebel i benzo to jakieś samobójstwo dla debili.
alkohol........................................................................................ aaa...................... Każdy wie, że benzo nie bierze z alkoholem. Jest to niebezpieczne. Łączenie GBL z alkoholem to gwarantowany zmól/utrata świadomości. Nie wiem jak działa to wszystko na raz wzięte.

Teraz od drugiej strony coś: dzisiaj pierwszy raz miksowałem GBL z benzo w międzyczasie biorąc amfę i z raną jebiąc 450mg thio + drugie płukanie z PST> I czuję się zacnie. Naprawdę spoko. Bałem się takiego wszystkiego w jeden dzień, ale czuję się po prostu zmęczony po nie przeespanej poprzedniej nocy i połowy tej.

Idę spać Dobranoc.
Rejestracja: 2016
Użytkownik zbanowany
 • 37 / 3 / 0

Tak owszem zastosowałem ten mix. Aktywowałem 2 G + 1,5 mg alprazolamu, dziękuje bardzo. Wyszedłem na osiedle totalnie odkurwiony i nietrzeźwy myląc marihuanen z dozorcą heeeeej :/
Rejestracja: 2011
 • 74 / / 0

Raz w życiu spróbowałem takiego mixu zupełnie nieświadomy, niskie dawkami clonozolamu i gbla spożywane przed kompem, obudzili mnie leżącego na dywanie odwiedzająca właśnie babcia z mamą, piękna przygoda, mixu nigdy nie powtórze bo nawet nie pamietałem okresu zażywania i wybudzenia :*)
Rejestracja: 2010
 • 136 / 6 / 0

Mi teki miks raczej nic nie zrobił ciekawszego- wydłużył tak jakby fazę giebla, ale wiem, że to było tylko wrażenie.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 6 / / 0

Czy jeśli rano wziąłem 1mg clona, w popołudnie wypije gbla jakas 1h przed impreza i potem będe ostrożnie pił to nic mi się nie stanie? Pytam bo ostanio 2mg clona( 2 dawki ), 2ml gbla ( 2 dawki ) plus palenie i rzygalem 4 razy, jebanym ryżem XD
Posty: 28 Strona 1 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości