2. Biosterol
3. Aminokwasy BACA leucyna
14 maja 2019czarooodziej pisze: Polecacie jakąś dobrą stymulujaca przedtreningowke? Nie używałem niczego oprócz guaranaxa Olimpu, saw trecka i normalnej kofeiny 200mg/kaps przedtreningowo.. Szukam czegoś mocniejszego na te dni kiedy kofa to za mało.. coś z dmaa? dmha? Podpowiedzcie :)
Średnia dawka tego dmaa i dmha trochę kofeiny i 3 do 4 godzin jest dobrze.
Metylosynefryna tez jest dobra w umiarkowanej ilości.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
22 marca 2020WrakCzlowieka pisze: Synefryna, efedryna, w mniejszym stopniu (moim zdaniem, niektórym bardzo pasuje jako stymulant przed treningiem) johimbina. Z lżejszych rzeczy: tauryna, guarana. Do tego kreatyna trochę siły doda, zwłaszcza odczuwalne na niższych zakresach powtórzeń. Na większa pompę jakaś forma argininy, fajnie uzupełnia stymulujące środki.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Moc suplementu solo zazwyczaj było dobrze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/thcliquors.jpg)
Ten napój to hit w USA. Sprzedaż rośnie jak szalona, alternatywa dla drinków
Rewolucja na rynku napojów trwa – Amerykanie coraz częściej sięgają po napoje z THC zamiast po alkohol. To już nie nisza, a branża warta setki milionów dolarów, która zmienia oblicze rynku spożywczego i wywołuje poruszenie wśród regulatorów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kazik.jpg)
"Bardzo lubiłem amfetaminę". Znany muzyk o narkotykach
Kazik Staszewski opowiedział o swoim doświadczeniu z narkotykami. Muzyk sporo eksperymentował z używkami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).