Sudafed czy Tussipect

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1037 / 2 / 0

Beznadziejny jest przelicznik dla butli Tussi - tabletki mają więcej i są tańsze, więc kupowanie syropu mija się z celem.
Dwie butle przeżyjesz, ale może być grubo a potem niefajny zjazd.
  • 285 / / 0

Sudafed czy Tussipect... A Acatar (acti-tabs)? Znalazłem 1,5op. w domu, nie widzi mi się kupowanie sudafedu jak chyba mogę to wykorzystać, a na ten temat nie mogę nic na forum znaleźć. Po prostu to wpieprzyć?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Marihuana w Meksyku legalna jeszcze lutym?

Pierwsza Izba Sądu Najwyższego w Meksyku poinformowała, że wchodzą w życie zalecenia prawne dla wszystkich sędziów, aby nie karać za rekreacyjne spożywanie marihuany. Rezolucja zostanie opublikowana 22 lutego 2019 roku.
  • 1037 / 2 / 0

Acatar to pseudo-efedryna, a nie efedryna - różni się to mocą i to znacznie, wychodzi bardzo nieekonomicznie, więc nie polecam. Jak chcesz coś konkretnego poczuć to zjedz całe opakowanie albo lepiej dwa.

Edit: i najlepiej to jeszcze wyekstrahuj - w dziale metkata masz dobrze opisane sposoby - bo nie do końca wiadomo jak działają te inne substancje w dawkach "rekreacyjnych".
Ostatnio zmieniony 10 marca 2013 przez Pandaeb, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 285 / / 0

Oh, tą różnicę to znam, ale tak jakoś chciałem się zapytać. No nic, odpuszczę sobie i najwyżej wybiorę się po sudafed albo coś.
Użytkownik nieaktywny
  • 402 / / 0

Pandaeb pisze:
Nie rozumiem, po co marnować tyle forsy na p-efke. Nie dość, że zwykła efka jest efektywniejsza, to jeszcze sporo taniej wychodzi... :retarded:
Chyba że aż tak boicie się wysyłki z zagranicy, no ale to już zakrawałoby na paranoję :P
Przyjacielu bo jest na receptę a wysyłka z zagranicy droga w chuj?
Wiem warto się postarać o czystą ephedrini, mi się udało, jutro odbieram reckę na 3 opakowania tussi.

Właśnie kupiłam Sudafed, filtracja zawsze przyjemna, ale się zastanawiam czy nie spróbować-kiedyś-tam Acataru.. :huh:
  • 1037 / 2 / 0

Reckę na tussi? Ja to kupuję u 80-letniej aptekarki, która chyba nie ogarnia że to jest na recepte - polecam poszukać takiej apteki w Twojej okolicy :D
A wysyłka z zagranicy nie jest aż tak droga, jak mogła by być. I tak wychodzi dużo taniej niż pseudoefka, jeśli weźmiemy pod uwagę przelicznik cena/jakość stymulacji.
  • 3831 / 134 / 13

@GIAbitches&vaerisu - W sudafedzie też jest pseudoefka matoły, tak jak w akatarze czy cirrusie... Nie wpierdalajcie tego bo to nic nie daje fajnego, japierdole ale agenci...

Z tego się robi metkata i to najprostsze, użyteczne zastosowanie p-efki;
Ostatnio zmieniony 26 marca 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 2 razy.
Użytkownik nieaktywny
  • 402 / / 0

naprawdę myślisz, że ja nie wiem, że to do kocura się pożytkuje ;) ?

Pandaeb, co racja to racja, u mnie tylko jedna apteka (jest proćpuński farmaceuta młody (!) taki) ale już nie sprzedaje mi.
  • 1037 / 2 / 0

Parat - p-efka ma jeszcze jedno fajne zastosowanie... :D
  • 10 / / 0

Powiem wam tak, zakupiłem dziś sudafed z nudów po prostu żeby sprawdzić ten specyfik. Początkowo zaaplikowałem 6 brązowych piguł ( ta gorzkość, blee ). Pierwszym efektem jakim zostałem obdarowany to przyjemnym dreszczem, o następnych nie wspomnę. Później doszła lekka euforia w połączeniu z muzyką na pewno nie jest to efekt placeboo, jestem tego w 100% pewien. Ale cena swoją drogą aż 17 zł. Nie żałuję, lecz kolejnym razem przetestuje tussipect. Pozdrawiam wszystkich pseudo efedronowiczów!
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata