Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
  • 5 / / 0
[Wydzielono z Etkatynon - wątek ogólny - surveilled]

Dokładnie to chciałem przekazać. Z tęsknoty za MDPV (prawie napisał za mnie licencjat) testuje po kolei wszystko, co mogłoby być do niego podobne, etkat ewidentenie odpada. W pracy nie przeszkadza, ale też nie pomaga. Do pracy NEB jest moim aktualnym faworytem, pentedron też wydaje się ok. Na dniach jeszcze test alfa-PVP, z którym wiążę duże nadzieje.
  • 223 / 1 / 0
Do pracy kokaina, do nauki żeń szeń. Ja myślę o zabawie w weekendy, dajcie spokój z ketonami w pracy, czy w trakcie nauki tu chodzi raczej o naukę w mechaniźmie kontaktów międzyludzkich z piwem na zabawie, bądź pracy u siebie w garażu czy na roli .
  • 989 / 35 / 0
@vetinarii: z substancji których próbowałem, etylofenidat najbardziej przypomina mpv.
  • 984 / 5 / 0
do pracy to się etkat nadaje.

Sorry vet za urazę, zagalopowałem się nieco, ale po chuj mówić o euforii jak siedzisz przy kompie? nie dałeś jej szans zaistnieć. Jak dla mnie (obliczenia, logika, pamięć) to etkat prawie ideał, odzwierciedla spida klasycznego. różnica w nauce po spidzie i MDPV jest taka, że po 12h na MDPV, co ja pierdole, po 6ciu, nie możesz złożyć zdania bo łapiesz pętle jakieś pojebane paranoiczne, a po spidzie (w tym etkacie) pamiętasz 5cio cyfrowe liczby wspomniane w pisanym opracowaniu 3 stron y wcześniej, ale to chyba kwestia osobnicza...

@WĆ a jadłeś a-pvp? etylo da sie wapor? sorry za offtop
głupio wyszło...
  • 1107 / 51 / 0
Ogólnie co Wy pierdolicie! Żaden narkotyk nie nadaję się do pracy czy nauki. Chyba, że ktoś nie jest ćpunem i naprawdę przyjmuję 1/4 dawki dla ćpuna i mu to pomaga. W 70% jest to pomagający efekt placebo.
Chuj na kaczych łapach
  • 1521 / 72 / 0
@Syberek dodanie gazu w furze nie powoduje przyspieszenia.
tekst powyżej =/= prawda
  • 3449 / 122 / 8
@Syberek
Może niektórym lepiej się uczy po stymulantach, to chyba kwestia osobnicza.

Ja Cię rozumiem, bo mnie stymulanty w żadnym momencie nie motywują, a zapał do nauki łapie mnie tylko na fazach na tyle mocnych, że zazwyczaj poziom mętliku w głowie przekracza maksymalny, przy którym umiem się uczyć.
  • 2428 / 90 / 0
A pierdolita NEB i buf nadaja sie do tego , zwiększają koncentracje i radochy nawet dodają z nauki czy pracy...
Tylko nie w dawkach do upierdolenia sie... tylko mniejszych %-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6157 / 431 / 12
@MB: Tylko jak utrzymać "mniejsze dawki"? Może po p.o., ale ja ketonów kompletnie nie potrafię rozważnie dawkować, zawsze się kończy po 24h z czystym workiem. Zatem ketony do nauki w ogóle się, w moim przypadku, nie sprawdzają. Obchodzi mnie 1000 różnych rzeczy, poza podręcznikiem. Do odtwarzania zrozumiałego już materiału (testy, egzaminy - gdzie nic innego nie wolno robić) - dużo bardziej. Do pracy także dobrze, ale potem, bez nich, praca nie satysfakcjonuje i się opierdalam, więc ogólnie wydajność spada.

Myślę, że etylfenidat, albo kamfetamina dużo lepiej by się sprawdziły. Ten pierwszy sprawdzę wkrótce.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 984 / 5 / 0
surv, pamietam jak zachwalałeś alfa-PPP do podniesienia koncentracji i motywacji. Ketony się nie nadają a amfetamina tak?
głupio wyszło...
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
Newsy
[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.

[img]
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd

Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.