Spis piguł v2.0

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 33 / 5 / 0

Hej! ^_^
Nie wiem jak wy, ale ja za każdym razem kiedy dowiaduję się że jest jakaś nowa piksa na mieście od razu sprawdzam czy była ona ostatnio opisywana gdzieś w czeluściach internetu.
Przekopując się przez obecny spis zrozumiałem że ten sposób notowania informacji jest nieczytelny, więcej tam off topu niż reportów i w ogóle bałagan. :wall:

Dlatego stworzyłem coś, co sprawi że już nigdy więcej nie kupicie przypadkiem piksy z 50MG MDxx!
Przedstawiam wam:

Spis piguł by MinutyGodziny
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Posegregowanie tych informacji w formie arkusza kalkulacyjnego pozwoli nam na dużo szybsze, łatwiejsze odnajdywanie potrzebnych nam rzeczy. :yay:

Jak widzicie udało mi się póki co zredagować tylko 30 postów, a to i tak zajęło mi tydzień razem z dojściem do tego jak to wygląda. Dlatego potrzebuję waszej pomocy. A pomóc może mi każdy. w jaki sposób?
1. Osoby chętne do pomagania mi w uzupełnianiu danych z raportów wystarczy że mają już jako-tako wyrobioną opinię na forum i że mogę im zaufać.
2. Osoby wrzucające raporty: proszę, wrzucajcie te raporty z jak największą starannością o szczegóły. Im więcej informacji, tym mniejsza szansa że nie traficie kiedyś na trefny towar. :kotz:

W razie jakiejkolwiek potrzeby kontaktu ze mną polecam kontaktować się tu na PW, lub na adres mailowy podany w spisie "minutygodziny@gmail.com".
Pozdro!

Dobra, wsadziłeś wiele pracy i wysiłku w ten temat więc Ci go zaakceptowałem. Osobiście mam pewne wątpliwości co do jego racji bytu - są pokrewne watki o tej tematyce na tym forum lub choćby pillsreports itp. Naprawdę zaakceptowałem głównie ze względu na to ile pracy w to włożyłeś i nie mam serca, żeby to odrzucić. Jeśli jednak inny moderator uzna, że to "powielanie" tematu i jest on niepotrzebny (bo takie inicjatywy już istnieją) to może niestety Twoja praca wylądować w śmietniku. Ja jestem po środku, jest ecstasy-opisy-pigu-t119.html lub pillreports a po drugiej stronie żal mi odrzucać pracę jaką poświęciłeś na ten wątek - dejvis
  • 33 / 5 / 0

Proszę o podpięcie.

Jasne że tak dejvis, ale chodzi o to że piksy się za często zmieniają. Chodzi mi o to że... dajmy na to kupiłeś 4 miechy temu zajebistego, czerwonego roleksa. I kupując dzisiaj teoretycznie tą samą pigułkę dostaniesz byle co bo a) pierwszą partię puścili lepszą, żeby wyrobić sobie markę, i b) ktoś inny już podrabia te piguły. Te zmiany zachodzą zbyt dynamicznie, i za bardzo zależą od regionu, dlatego wydaje mi się że sam pillreport nie wystarczy. A co do dublowania tematu- no oki, jest ten oficjalny, ale przecież tam większość postów "ej jadł ktoś niebieskie dynie?". No niby oki, ale przekopywać się przez to... Wiem co to znaczy bo sam się teraz przekopuję od ok. 200 strony do końca. :-D

Jeśli chcecie- usuńcie temat. Natomiast możecie gdzieś przypiąć link do pliku. Może komuś się przyda.

Branooooc

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

80-latka przemycała narkotyki do więzienia w biustonoszu pełnym pieprzu

Kobieta próbowała przemycić narkotyki do Zakładu Karnego w Łowiczu. 82-latka ukryła je pod biustonoszem, a dodatkowo obwiązała torebkami z mielonym pieprzem, aby zmylić czujność psa specjalnie szkolonego do wykrywania narkotyków.

SIN

• 334 / 128 / 0

https://sin.org.pl/pl/spis-tabletek/

We współpracy z MinutyGodziny przygotowaliśmy stronę internetową, na której można w szybki i czytelny sposób przejrzeć recenzje piguł. Spis pochodzi głównie z postów z hyperreala, za to łatwość korzystania to chyba kamień milowy dla polskiego odpowiednika pillreports.com :).

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Jurek
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata