Spędzanie czasu po mefedronie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

Walenie konia, ewentualnie allachacja mahometa, może być też pucowanie pały, czesanie jeża, masturbancja, onanizm, samogwałt, bicie Niemca po kasku.
I nie zapomnij o waleniu konia.
  • 1620 / 195 / 0

Tak jak wyżej,
dodałbym jeszcze palenie szlugów i robienie psikusów

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”
  • 1 / / 0

a ja mam takie pytanie, co można samemu na chacie robić, nie raz miałem akcje że musiałem sie urywać od ziomków nieźle już nafukany i wracać do domu, oprócz słuchania bicików i pisania z ziomkami, chodzenie po pokoju w kółko(xD) to co jeszcze.. ? :wall:
  • 15 / / 0

Znalem kiedys typa, ktory narabany jezdzil autobusami i szukal kolegow.
Nawet go nagrali:
https://www.youtube.com/watch?v=wZixghrlAF0
  • 5 / / 0

Lubiłem ze znajomą od wąchania chodzić nad wisłą, generalnie wciąganie słomką z torby i wtedy zero oporów do łażenia nago i kiziania sie.
  • 7241 / 725 / 0

Latanie po mieście nocą po klubach, palenie szlugów, gadanie o pierdołach i o sensie życia %-D
  • 5 / / 0

31 sierpnia 2018obcgnmi pisze:
a ja mam takie pytanie, co można samemu na chacie robić, nie raz miałem akcje że musiałem sie urywać od ziomków nieźle już nafukany i wracać do domu, oprócz słuchania bicików i pisania z ziomkami, chodzenie po pokoju w kółko(xD) to co jeszcze.. ? :wall:
Ja się często sam urywałem z impry od ludzi nie po mefie bo totalnie inna faza. Dla nich gadasz głupoty i zachowujesz się dziwnie a znowu Ty sądzisz że oni Cię rozumieją i mają na to samo ochotę.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata