Spędzanie czasu po mefedronie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 6 / 0

Walenie konia, ewentualnie allachacja mahometa, może być też pucowanie pały, czesanie jeża, masturbancja, onanizm, samogwałt, bicie Niemca po kasku.
I nie zapomnij o waleniu konia.
  • 1367 / 118 / 0

Tak jak wyżej,
dodałbym jeszcze palenie szlugów i robienie psikusów

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Jest wyrok w sprawie "króla dopalaczy". Po 8 latach skazany na 3,5 roku więzienia

W ocenie Sądu kara 3 lat i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia jest adekwatna do popełnionych czynów i będzie oddziaływać wychowawczo, co jest istotne, zważywszy na fakt, że dopalacze są w Polsce poważnym problemem społecznym.
  • 1 / / 0

a ja mam takie pytanie, co można samemu na chacie robić, nie raz miałem akcje że musiałem sie urywać od ziomków nieźle już nafukany i wracać do domu, oprócz słuchania bicików i pisania z ziomkami, chodzenie po pokoju w kółko(xD) to co jeszcze.. ? :wall:
  • 15 / / 0

Znalem kiedys typa, ktory narabany jezdzil autobusami i szukal kolegow.
Nawet go nagrali:
https://www.youtube.com/watch?v=wZixghrlAF0
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata