Sen wątek ogolny - problemy, pytania i odpowiedzi

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 4138 / 517 / 11

Polecam melatoninę.
  • 153 / 4 / 0

Niestety na mnie ani melatonina nie dziala a bralem po 15mg ( 3x5mg) i krol midas rowniez dochodzilem do 60mg ( 4x15mg ) .takze poleci ktos cos ?

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Co działo się w więzieniu w Uhercach Mineralnych?

Portal Onet przeprowadził śledztwo w ZK w Uhercach Mineralnych na temat "nielegalnego przemytu narkotyków, tajemniczego zgonu oraz zrzucania winy na niewygodnych więźniów i funkcjonariuszy". Na stronie więzienia pojawiło się oświadczenie w sprawię materiału zrobionego przez onet, zaprzeczające prawdziwości informacji w nim zawartych.
  • 4138 / 517 / 11

hydroksyzyna, apap noc.

@london5 ostrzeżenie za dezinformację, apap noc na problemy z zasypianiem? Paracetamolu to tam nie ma? - blackgoku
  • 153 / 4 / 0

hydroksyzyna ? ... dochodzilem do dawek 200+ ..
Użytkownik nieaktywny
  • 538 / 94 / 0

Melatonina 5mg jest dla mnie si hydro zamula jeszcze do 12 %-D
  • 235 / 10 / 0

@nCuX Ja melatoniny bralem nawet 50mg i nic i do tych 50mg melatoniny dochodzilo dormicum 45-60mg , albo zolpidem 30-40mg , hmm kwetiapina 200mg i nic ..
Juz nie mam sposobu co by sprawilo ze bym normalnie zasnął

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Użytkownik nieaktywny
  • 538 / 94 / 0

Jak odstawiałem rolki 90-100mg dziennie to też tak miałem ale spacer przed snem jest naprawdę si
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata