Seks po kokainie - jak u was to wygląda ?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 195 / 4 / 0

Seks na koksie to dzicz. Straszny popęd. Ma się dużo sił, trzeba uważać żeby nie zrobić krzywdy, zwłaszcza partnerce.
Nawet całowanie jest cudowne, pełne euforii. Jeżeli się to robi z osobą, którą się kocha jest to magiczne uczucie. To jest idealna substancja do seksu, ale nie cukierkowego. Chłopcy, jak się boicie o kapitana to zażyjcie viagrę :cheesy:
  • 3831 / 140 / 13

Za 2-3 stówki to można pierwszorzędną dziwkę sobie kupić na godzinę, a nie marszczyć na koksie... Rozjebało mnie to %-D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Wolne Konopie ruszą z inicjatywą na rzecz legalnego posiadania i uprawy konopi

Wolne Konopie poszukują chętnych osób do włączenia się w obywatelską inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zniesienie kary za posiadanie i uprawę konopi na własny użytek.
  • 68 / / 0

Piekna sprawa sex po koksie , moja peirwsza przygoda z kokaina wlasnie byla przed samym seksem. Nic nie bylo planowane co sie stanie po wciagnieciu kreski. Bylismy wtedy w holandi jak posypalem partnerce dobrago koksu okolo 75 czystosci to prawie doszla po samej kresce, musiala sie troche nameczyc zeby stanol ale jak juz byl wzwod to nie moglem przestac to nie byl spokojny seks tylko dzikie zabawy wiec tak jak kolega wyzej napisal trzeba uwazaj na partnerke
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

A jak to wygląda od strony dziewczyny ? Jeżeli ona też jest na rushu?
  • 44 / / 0

dziewczyna tez ma wiekszy orgazm po koxie ale szybko dochodzi . Ale sex po koko jest najlepszy :D
  • 36 / 2 / 0

Sex po koko jest najepszy po amfie jest niezly ale po koko czujesz kazde musniecie wszystko czujesz na koncu wlosow. A dlaczego kazda prostytutka jedzie na koko? By miec choc ciutt przyjemnosci z nieprzyjemnego sexu
  • 4 / 1 / 0

nosownik pisze:
Sex po koko jest najepszy po amfie jest niezly ale po koko czujesz kazde musniecie wszystko czujesz na koncu wlosow. A dlaczego kazda prostytutka jedzie na koko? By miec choc ciutt przyjemnosci z nieprzyjemnego sexu
Większej bzdury nie słyszałem.
  • 472 / 9 / 0

GreenGoblin pisze:
nosownik pisze:
Większej bzdury nie słyszałem.
no bez kitu :yay:
  • 1415 / 55 / 25

Dziwki ćpają włada, nie koks. Sprawdzone info.
  • 24 / 1 / 0

ooo w slowach tego nie opisze:) tylko potem gdy niema to sex juz tak nie smakuje
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata