Salvia Divinorum - Pierwszy raz

Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - dyskusja o ekstrakcji, paleniu i uprawie
Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki, Dysocjanty

• 744 / 29 / 0

Spróbuję jutro po kawie może tyle samo, pod ręką będę mieć bongo, gdyby się okazało, że za słabo to będę dopalał.
PS: Czy nada się coś poza bongiem? Shisha np.?
  • 2761 / 613 / 0

Zmarnowałeś towar, ekstrakt jest do szybkiego palenia z lufy tudzież z bongo i wywala Cię w stan 6, żucie praktycznie nie daje efektów. Masz ekstrakt, a nie susz, PAL!

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Shisha powinna się nadać, ale nie wiem czy chciałbym być porwany przez szałwię, mając obok siebie rozżarzony węgielek...o wypadek nie byłoby trudno. Jeśli nie masz z czego palić, to nawet zwykła, plastikowa butelka się przyda - tak samo jak przy ziole.

Jeśli masz dużo tego ekstraktu, to podbij dose do 1g. Wygląda na to, że za bardzo się nie nadają do żucia...albo odpość i załatw sobie zwykłe liście.
  • 744 / 29 / 0

Ale wiecie co, powiem wam, że czułem takie coś a'la MXE czyli latanie nad łóżkiem, ciepło w brzuchu i taką bryzę, nie wiem z jakiego powodu zasnąłem... i o na kurde 6h :o

Mimo wszystko spróbuje jeszcze raz żucia i będę najwyżej dopalał
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Ja też odczuwam coś, jakby wiatr na twarzy. Ciekawe to jest.
  • 744 / 29 / 0

Czujęjakbym wczoraj po tym przebudzeniu był sterowany jakoś,
a dziś baardzo dziwnie się czuje, musiałem 3ml GBLsa spożyć żeby sprowadził mnie na ziemię a i tak jakoś dziwnie jest...
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Stary, przecierz chiałeś się z nią zapoznać. Teraz siedzi w Tobie, a ty ją zagłuszasz :-D . No, ale tak na poważnie - jest coś takiego, że odczuwalna jest jakaś obecność, podczas tripu, jaki i na następny dzień - nawet jeśli dawki są niskie.

Wychodzi na to, że jednak zadziałało. Jestem ciekaw czy miałeś jakieś dziwne sny, gdy zasąłeś tzn. organiczne, związane z roślinami, motywy liści itd. Pytam, bo sam nie raz małem takie motywy podczas snu, tej samej nocy gdy żułem.
  • 744 / 29 / 0

Nie miałęm nic i do tego czuję się tak odrealniony- nic ciekawego. Do tego straszny wkurw dzisiaj wyjebałem stół wgilijny i wyszedłem z domu choć z natury jestem bardz spokojnym człowiekiem.
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Przykro mi, że odjebałeś :-/ , ale nie wiązałbym tego z działaniem szałwi. Nie znam twojej historii, ale podejrzewam, że cos innego jest na żeczy.

Nigdy nie uświadczyłem agresji po sajko, a tym bardziej po żuciu szałwi. Wręcz przeciwnie - zawsze jestem spokojny i świadomy, bardziej niż normalnie. Lubię ten stan umysłu, jest wyjątkowy.
  • 744 / 29 / 0

Może ten etizolam, gostek mi sprzedał osobno z glikolem i osobno z proszkiem i chyba troszkę źle to zmierzalem i nasen przyjalem chyba z 8mg, jak wstałem to taki wyprany totalnie.

W każdym razie jak mi to przejdzie to podejscie do szałwi 0.3 jedzona + palenie z bonga
Wróć do „Salvia divinorum”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata