@DobryWujas
Na jakiej byłeś filii, mozliwe że się znamy.
Na nowym dworku byłem.
@ErenKruger
AS - abstynencja seksualna.
Poza tym ja bardziej czułem się tam jak na kolonii. Sam zapewniłem sobie ten komfort swoją osobą ponieważ zukładowalem się praktycznie z całą wiarą. Układ dosłownie na wszystko.
10 lutego 2025tosieniedzieje pisze: A ja na jokerze. U nas nie było abstynencji seksualnej na filii. Znaczy na początku jak byłem to obowiązywało ale potem zmieniła się kierowniczka i można było się normalnie ruchać i wchodzić w związki.
Poza tym ja bardziej czułem się tam jak na kolonii. Sam zapewniłem sobie ten komfort swoją osobą ponieważ zukładowalem się praktycznie z całą wiarą. Układ dosłownie na wszystko.
09 lutego 2025DobryWujas pisze: Nikt Ci nie napisze tam z zewnątrz, bo po prostu nie wolno mieć tam telefonu. AS jest w prawie każdym ośrodku. Zapomniałem już jak to w ND jest. Niech ktoś mnie naprostuje. Chociaż pary mogły tam trafić że względu na specyficzny sposób leczenia. Szlugi wolno palić, po ciszy nocnej nie. Kawy też wpisujesz bo chyba 3 wolno tylko. Ja byłem w 2022 r. I takie szczątkowe dane mogę Ci podać. Aha od 6 do 22 cisza nocna
Kawy nie piję :) Jak tam z łazienkami jest wspólna jakaś centralna czy w pokoju ? Pokoje dziewczęce ilo osobowe? Fajnie by było jakieś aktualne info, bo wiem że to co chwile się może zmieniać (tak gdzieś wyczytałam że nawet w ciągu 4mc). A i jeszcze czy dziewczyny mogą wchodzić do pokoi chłopaków ? Tam są wogóle pokoje na klucz czy coś ? Z góry dzięki ale muszę się mentalnie nastawić najpierw
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ghbtatoo.jpg)
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju
Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-07-28_19-48-14.png)
Polacy robią to w samotności. W domach, nie na imprezach. A królowa jest tylko jedna
Coraz częściej używamy substancji psychoaktywnych w samotności. Szczególnie popalamy. I nie chodzi rzecz jasna o papierosy dostępne w kiosku. O czym to świadczy? – O tym, że te substancje są wykorzystywane do regulacji emocji, takich jak lęk, smutek czy napięcie – dr Gniewko Więckiewicz, psychiatra ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki raportu PolDrugs 2025.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.