Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 547 / 44 / 0

@Up A jakiś zamiennik? avio tez podbija kode na rowni z prometazyną?
  • 368 / 42 / 0

Alergolog nie przepisze, zbyt stary lek. Najłatwiej od rodzinnego i psychiatry ewentualnie znajomy internista.
Avio podbije czy na równi to nie wiem. hydroksyzyna też dobrze podbija.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.
  • 142 / 6 / 0

Pierwszy raz dostałam na SORze jak miałam POTWORNY kaszel i traciłam przytomnośc na wskutek hiperwentylacji.
Lek lekko mnie otumanił, ale nie ululał, nieco spowolnił, pomógł tez na kaszel a potem już nie było żadnych kłopotów z uzyskaniem recepty od internisty, u alergologa jak powiedziałam że pomaga mi na kaszel alergiczny to tylko lekko uniósł brwi i na twarzy zdziwienie, ale nalegałam że chcę receptę- przepisał.
Generalnie nigdy nie miałam kłopotu żeby to przepisali, nawet nikt nie pytał za wiele.:D
Kiedyś dla zrelaksowania się brałam pod wieczór, kiedyś zapodałam też więcej i wtedy ululał do snu.
  • 1 / / 0

A jak diphergan z rolkami albo alprazolamem?
  • 7241 / 729 / 0

podbija dzialanie
  • 1680 / 213 / 0

Difka przed czy po opio ?
  • 7241 / 729 / 0

@OdwiertKorzenny
10-15 minut przed opio.
  • 1680 / 213 / 0

Dobre po tym haloony kurw@
  • 27 / / 0

Siemanko Wam ostatnio dostałem diphergan na odstawienie pragebaliny brał ktoś może coś takiego?
  • 510 / 34 / 0

brałem to kiedyś na poczatku jak zaczynałem z lekami, dawali mi to na sen. powiem tak: od hydroksyzyny napewno lepsze, choć to żadna sztuka a oba leki są bodajże z tej samej grupy (antyhistamin zdaje się). Na jednych działa nasennie na innych nie. Napewno po jakimś czasie przestaje działać bo to słaby kaliber, z recept nasennie chyba najsłabsze nie licząc hydroksyzyny ale jak działa to można brać, nie uzależnia i jest bezpieczny
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata