Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 432 / 35 / 0

@Up A jakiś zamiennik? avio tez podbija kode na rowni z prometazyną?
  • 367 / 42 / 0

Alergolog nie przepisze, zbyt stary lek. Najłatwiej od rodzinnego i psychiatry ewentualnie znajomy internista.
Avio podbije czy na równi to nie wiem. hydroksyzyna też dobrze podbija.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

"El Chapo" narzeka na warunki w więzieniu. Planuje uciec?

Meksykański baron narkotykowy Joaquín "El Chapo" Guzmán, który odbywa karę pozbawienia wolności w nowojorskim więzieniu, twierdzi, że potrzebuje więcej aktywności na świeżym powietrzu.
  • 128 / 6 / 0

Pierwszy raz dostałam na SORze jak miałam POTWORNY kaszel i traciłam przytomnośc na wskutek hiperwentylacji.
Lek lekko mnie otumanił, ale nie ululał, nieco spowolnił, pomógł tez na kaszel a potem już nie było żadnych kłopotów z uzyskaniem recepty od internisty, u alergologa jak powiedziałam że pomaga mi na kaszel alergiczny to tylko lekko uniósł brwi i na twarzy zdziwienie, ale nalegałam że chcę receptę- przepisał.
Generalnie nigdy nie miałam kłopotu żeby to przepisali, nawet nikt nie pytał za wiele.:D
Kiedyś dla zrelaksowania się brałam pod wieczór, kiedyś zapodałam też więcej i wtedy ululał do snu.
  • 1 / / 0

A jak diphergan z rolkami albo alprazolamem?
  • 7241 / 705 / 0

podbija dzialanie
  • 1486 / 143 / 0

Difka przed czy po opio ?
  • 7241 / 705 / 0

@OdwiertKorzenny
10-15 minut przed opio.
  • 1486 / 143 / 0

Dobre po tym haloony kurw@
  • 27 / / 0

Siemanko Wam ostatnio dostałem diphergan na odstawienie pragebaliny brał ktoś może coś takiego?
  • 459 / 31 / 0

brałem to kiedyś na poczatku jak zaczynałem z lekami, dawali mi to na sen. powiem tak: od hydroksyzyny napewno lepsze, choć to żadna sztuka a oba leki są bodajże z tej samej grupy (antyhistamin zdaje się). Na jednych działa nasennie na innych nie. Napewno po jakimś czasie przestaje działać bo to słaby kaliber, z recept nasennie chyba najsłabsze nie licząc hydroksyzyny ale jak działa to można brać, nie uzależnia i jest bezpieczny
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata