4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 97 • Strona 10 z 10
  • 3 / / 0
Jeśli chodzi o samo wciąganie i zminimalizowanie spływu do gardła to przy pierwszych niuchach biorę kawałek plastikowej słomki i nieco pod skosem, do zewnętrznej strony ścianki i powoli niucham.
A przy zatkanym nosie jak najmniej smarkać, bo będzie jeszcze gorzej. Kiedyś musiałam sobie zrobić parówkę z olejkiem eukaliptusowym w trakcie tak mi nos zapchało od ciągłego smarkolenia 😅 Ale pomogło
Co do samego rozdrabniania to moździerz by byl ok czy szkoda się w to bawić?
  • 1 / / 0
Jestem czysty od kilku tygodni ale tęsknię za samym sniffem, co mogę wciągnąć poza tabaką bez konsekwencji zdrowotnych?
  • 17 / / 0
@Krzysiuuu90 pierwsze co przyszlo mi na myśl to mąka xdd
Pytanie tylko czy coś co nie da Ci kompletnie nic wystarczy. Skoro jesteś czysty od kilku tygodni zakladam, że chcesz wyjść z uzależnienia, bądź tylko zrobić chwilową przerwe. Myślę, że warto zajac czyms glowe, znaleźć pasje, zrobić coś co zawsze chciałeś. Nie wiem no moim zdaniem szukanie alternatywy dla sniffa jest kompletnie bez sensu.
  • 2115 / 629 / 0
Tabaka z cukru winogronowego ma zaspokajającą barwę, jeśli jest mentolowa to i szczypnąć w nochal umie, a i nie ma negatywnych konsekwencji zdrowotnych.
Przykład:
Ozona Snuffy Weiss
Medicated no. 99
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 13 / 4 / 0
02 kwietnia 2025GabTre96 pisze:
Dopiero dzisiaj zobaczyłam odpowiedź. Jeśli chodzi o kruszenie to zawsze mi się wydawało że mega to głośne jest. Ale może przez zmęczenie. Żeby nie było offtopu, ja lubię najpierw telefon odkazić płynem antybakteryjnym, w folii od fajek pokruszyć , włączyć Łydkę Grubasa, jeśli chodzi o zwijkę to kartka z takiego małego notesu, kruszę dwiema starymi kartami bankomatowymi. Ale zawsze mam problem z ilością co do wciągnięcia.
Zależy co kruszysz i w jaki sposób. Ja sobie z pewnego sklepu kupiłem cywilizowany zestaw do sniffowania - lustro, dwie rurki, dwie karty, pojemniczek i mogę śmiało polecić. Szkoda telefonu na kruszenie, przeczytaj poradnik dokładnie. Twarda powierzchnia do kruszenia, karta, rurka którą będziesz dezynfekował lub jakaś jednorazowa. Nie wal z żadnych śmieci typu bilety a co gorsza banknotów. Ale bardziej skromnie, to kiedyś temat "zawijałem" w kartkę i jeździłem czymś twardym np. butelką. Niektóre rurki z soków, fastfoodów itp. są ostre także zalecałbym ostrożność. Nie wkręcaj sobie też, że starzy usłyszą, chyba że masz ściany/drzwi z kartonu. A jeśli się boisz, to włącz sobie muzyczkę albo jakiś film żeby leciał podczas konsumowania. Powodzenia, trening czyni mistrza.
  • 5071 / 867 / 0
Włączasz muzyczkę a tu mame wbija do pokoju pytając czy coś masz brudnego bo będzie robić pranie xd
Mówisz że tylko brudny proszek
Trzeba mieć uszy i oczy dookoła głowy bo jak już są podejrzenia to takie niezapowiedziane niby przypadkowe wizyty się zdarzają xd
mysle że w temacie odpowiedź
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 67 / 1 / 0
@GabTre96 też używałem kartek z zeszytu, zdarzało że się zapychały a teraz co krzywa przegroda w kółko katar. Także polecam kontrolować zatoki, przegrodę czy śluzówkę, serio. Na NFZ, za darmo.
ODPOWIEDZ
Posty: 97 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Konopie w żelkach. Wszczęto dochodzenie

W Holandii w żelkach Haribo o smaku coli stwierdzono obecność konopi indyjskich. Kilka osób, w tym dzieci, zgłosiło dolegliwości po ich spożyciu. Sprawę bada holenderski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA).

[img]
Wysokie Mazowieckie: Matka znalazła narkotyki u 39-letniego syna i powiadomiła policję

67-letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego zawiadomiła policję o znalezieniu podejrzanych substancji w pokoju i ubraniach swojego 39-letniego syna. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zabezpieczyli narkotyki i przedstawili mężczyźnie zarzuty.

[img]
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób

Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.