A przy zatkanym nosie jak najmniej smarkać, bo będzie jeszcze gorzej. Kiedyś musiałam sobie zrobić parówkę z olejkiem eukaliptusowym w trakcie tak mi nos zapchało od ciągłego smarkolenia
Co do samego rozdrabniania to moździerz by byl ok czy szkoda się w to bawić?
Pytanie tylko czy coś co nie da Ci kompletnie nic wystarczy. Skoro jesteś czysty od kilku tygodni zakladam, że chcesz wyjść z uzależnienia, bądź tylko zrobić chwilową przerwe. Myślę, że warto zajac czyms glowe, znaleźć pasje, zrobić coś co zawsze chciałeś. Nie wiem no moim zdaniem szukanie alternatywy dla sniffa jest kompletnie bez sensu.
Przykład:
Ozona Snuffy Weiss
Medicated no. 99
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
02 kwietnia 2025GabTre96 pisze: Dopiero dzisiaj zobaczyłam odpowiedź. Jeśli chodzi o kruszenie to zawsze mi się wydawało że mega to głośne jest. Ale może przez zmęczenie. Żeby nie było offtopu, ja lubię najpierw telefon odkazić płynem antybakteryjnym, w folii od fajek pokruszyć , włączyć Łydkę Grubasa, jeśli chodzi o zwijkę to kartka z takiego małego notesu, kruszę dwiema starymi kartami bankomatowymi. Ale zawsze mam problem z ilością co do wciągnięcia.
Mówisz że tylko brudny proszek
Trzeba mieć uszy i oczy dookoła głowy bo jak już są podejrzenia to takie niezapowiedziane niby przypadkowe wizyty się zdarzają xd
mysle że w temacie odpowiedź
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
15 kwietnia 2025Krzysiuuu90 pisze: Jestem czysty od kilku tygodni ale tęsknię za samym sniffem, co mogę wciągnąć poza tabaką bez konsekwencji zdrowotnych?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/07dad540-88e9-4215-bc3d-863cfd2fb313/348886988_5925398350902305_6291329521360732656_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250706%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250706T190102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=38686bcd879bead17399274f16e558b73b1305ddabf512bfcb555a6e764fe8d3)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.