Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 923 • Strona 93 z 93
  • 70 / 16 / 0
Odstaw ćpanie, zapytaj dziewczynę w prost czy cię zdradza i sprawdzaj jej reakcje.
A przede wszystkim odstaw ćpanie.
  • 24 / 2 / 0
04 września 2024deadmau5 pisze:
@Biomechanikus Nie jestem wróżbitą, ale to, co opisujesz, brzmi trochę jak niedoczynność nadnerczy albo zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS).

My tutaj możemy tylko zgadywać, a zdalnie raczej Ci nie pomożemy. Zdecydowanie zalecam wizytę u lekarza, żeby to dobrze sprawdzić. Ja swój "strzał" oddałem, ale to tylko przypuszczenie.
Dzieki i ja tez to obstawialem. Z lekarzami ciezko bo kazdy chce leczy po swojemu. Teraz czekam na opis z rezonansu glowy i angiografii tetnic. Robilem tez usg dopplera tetnic szyjnych i kregowych. Laryngolog mi przepisal leki donosowe w sprayu na obrzek alergiczny (spray kortykosteroidy) i po nich w ogole spac nie moglem i czulem sie skrajnie lękliwy o zestresowany. Wiec wydaje mi sie ze jednak te nadnercza sa juz wymeczone mocno. POTS raczej odpada bo tam szaleje puls wysoki a ja mam niski, po kawie jesscze sie obniza
  • 24 / 2 / 0
Witam, zrobilem profil dobowy ze sliny kortyzolu i mam w podłodze. 5 pomiarow z czwgo dwa ponizej normy, jeden poza wykrywalnoscia sprzetu a dwa w dolnej granicy. Czy to juz Addison? Mialem ostatnie lata przewlekly stres, teraz wychodE na prosta, czy to sie moze jeszcze wyregulowac? Dzis jade do neurologa z wynikami rezonansy o z tym kortyzolem
ODPOWIEDZ
Posty: 923 • Strona 93 z 93
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!