Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.
ODPOWIEDZ
Posty: 566 • Strona 57 z 57
  • 78 / 27 / 0
Tak, bieluń to trucizna. Wizje na nim są przeznaczone dla szamanów. Ale można o tym trąbić w kółko a i tak znajdą się amatorzy tej substancji, którzy pomimo przeczytania wszystkich odradzających postów we wszystkich tematach na tym forum będą chcieli datury spróbować. Dobrym przykładem jestem ja, bo też dwa lata temu mimo czytania trip raportów postanowilem spróbować i pomimo tego że mam jedynie przebłyski wspomnień z tej próby to miewam nieraz dosłownie głód na tę roślinkę i coś mnie do niej ciągnie.

A w związku z tym że ta roślinka, pomimo że działa jak działa, nadal ma swoich amatorów to można poodpowiadać na ich pytania, przy okazji odradzając zażywanie jej, tak aby chociaż zminimalizować szkody i zwększyć szanse na przeżycie.
  • 256 / 70 / 2
Jeśli ktoś chciałby doświadczyć bieluniowej fazy ale boi się skutków ubocznych to polecam zainteresować się triheksyfenidylem

Jest to lek który powoduje fazę bieluniową, ale działa selektywnie na ten jeden receptor w mózgu (chyba M1) przy którym grzebanie powoduje halucynacje. bieluń działa na więcej receptorów i przez to ma tyle skutków ubocznych.
Ale faza po Trihexyfenidylu jest niemal identyczna według trip raportów które czytałem.
  • 6 / / 0
Jedna wiadomość dla tych co chcą spróbować bielunia. Nie bierzcie tego, bo to żaden psychodelik tylko zwykła trucizna nie do spożycia dla ludzi. Dlaczego tak pisze ?
1. Nie da się odmierzyć bezpiecznej dawki bo każda roślina ma inną moc i takie 100 nasion może skończyć się śmiercią lub ciężkim uszkodzeniem wątroby
2. Jeśli jesteś pod wpływem tej trucizny nie wiesz co robisz i kompletnie nie kontrolujesz tego co robisz.
3. Faza jest okropna i nie ma w tym nic przyjemnego
Napisałem to z opisu mojego kumpla który wylądował po tym syfie w szpitalu
  • 2435 / 566 / 0
Ale napierdalasz populizmami.
1.Stężenia faktycznie są różne,ale jeśli masz trochę wyobraźni i zdrowego rozsądku,podchodząc bardzo powoli i ostrożnie jesteś w stanie wyczaić moc nasion z jednego kasztanka.
2.Jeśli podporządkujesz się punktowi pierwszemu,wcale nie musi tak być.
3.Tutaj faktycznie,niewiele odczuć jest przyjemnych,większość jest nieprzyjemna.Jednak nie każdemu psychonaucie chodzi wyłącznie o przyjemność.

Jeśli już - OSTROŻNIE!
  • 31 / 2 / 0
Ile najlepiej na pierwszy raz stosować? Wrzucać powoli po 5 i czekać aż wjedzie w celu sprawdzenia mocy?
Jest doświadczenie z psychodelikami psylocybe/LSD/plus jakieś dyso typu MXE
  • 256 / 70 / 2
@PoppyPHU
Substancje psychoaktywne w bieluniu dobrze rozpuszczają się w wodzie. Ja osobiście bym zrobił to tak:
Zrobiłbym napar z całej, sproszkowanej rośliny (liście, zmiażdżone nasiona, kłącze), dodał troche spirytusu tak zeby mialo to 10% alkoholu, dla zapobiegnięcia namnażania sę bakterii, pleśni i innego syfu.

I powiedzmy że masz 100 ml takiego naparo-ekstraktu. Wypiłbym 5 ml, sprawdził co się stanie. Jeśli nic, to tydzień później 15 ml. I tak dalej, aż wybadasz dawkę.

To chyba najbezpieczniejszy sposób
ODPOWIEDZ
Posty: 566 • Strona 57 z 57
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.