Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 5406 • Strona 541 z 541
  • 1474 / 219 / 0
@SerioSergio ty chciałeś udzielić substancje psychoaktywne osobą trzecim a ja jako moderator nie mogę do takich sytuacji dopuszczać!!!!!
  • 449 / 167 / 1
Jakie substancje psychoaktywne? W tasiemcu nie dyskutuje się o sprzedawcach więc nie wiem jak ty to wywnioskowałeś. Po za tym określenie "szczury laboratoryjne" na prawdę powiązałeś z osobami trzecimi? Skąd wiesz ,że nie mam swojego laboratorium? Może to też znaczyć zupełnie co innego. Nadużyłeś swoich mocy i w bardzo słaby sposób się bronisz, bezsens. Zamiast okazać skruchę i przyznać się do błędu i kur**skiego zachowania to brniesz w zaparte jak zdarta płyta słabym argumentem.
Podsumuje
-samowolne przeniesienie postu ,aby zrobić na złość użytkownikowi
-manipulacja vendora
-brak jakiejkolwiek refleksji

Edit
Dostałem jeszcze warna za ten post
05 czerwca 2024SerioSergio pisze:
Serek 3 cmc normalnie działa na ssri.
Dam szczurom do testów sam tego raczej jadł nie będę.
Serio

No pewnie się skusze
Nie napisałem tu żadnego kontekstu. On mi to dał za rzekomą chęć udostępnienia substancji psychoaktywnych z sampla innym osobą. Nie napisałem tu o żadnym samplu bo nie o niego mi chodziło i jak wspomniałem już milion razy o vendorach w tasiemcu się nie dyskutuje więc nie można tego powiązać. Nie wspominając, że ten post to sarkazm. @nCuX Jeszcze jedno, od kiedy szczury to są osoby trzecie?
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3546 / 545 / 1631
@SerioSergio fajnie, że zgłosiłeś sprawę. Niemniej jednak do czasu, kiedy nie pojawi się surveilled - musisz się wstrzymać.

Napomknę tylko, że jest czasem co 24, 48 lub 72h, więc nie będziesz jakoś wybitnie długo czekał. Cierpliwość jest cnotą, zatem zachęcam aby nie eskalować owego konfliktu i wstrzymać się do czasu decyzji owej persony. Będzie to zdecydowanie lepsze, niż spam tutaj.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 2296 / 602 / 0
@ SerioSergio

Ja cały czas byłem po twojej stronie ale jeśli
Jeszcze jedno, od kiedy szczury to są osoby trzecie?
Jeśli Ty naprawdę chciałeś ućpać biedne hodowlane szczurki, bogu ducha winne to naprawdę Sergio musisz jechać na wakacje przemyśleć swoje zachowanie bo to jest kurwa sadystyczne i poryte ćpać ze szczurami. Choć wtedy wychodzi na Twoje że nie chciałeś udostepniać ludziom, także na moje nie chciałeś nikomu gonić ale jesteś sadystą który znęca się nad zwierzętami... Serio, zastopuj na chwilę stimy, odpocznij od hajpa i wróć tu ze zdwojoną siłą. A jak się Wujek dowie że kurwa ućpałeś 3cmc jakiegoś szczura to masz na dupe kurwa pasem jak wrócisz do domu.. Pytanie tylko czy na znęcanie się nad zwierzętami podpada pod jakiś paragraf z banem, chyba nie.... a powinno zaś jeśli chodzi o nCuXa faktycznie żle zinterpretował Twoją wypowieź i nie ma racji.
  • 2024 / 325 / 0
Tak, Sergiusz powinien sobie zrobić miesiąc przerwy od forum, które poświęci na pracę nad samym sobą (swoją postacią w grze RPG zwanej Życiem)
  • 2777 / 216 / 0
Nie stając po niczyjej stronie:
07 czerwca 2024SerioSergio pisze:
Dostałem jeszcze warna za ten post
05 czerwca 2024SerioSergio pisze:
Serek 3 cmc normalnie działa na ssri.
Dam szczurom do testów sam tego raczej jadł nie będę.
Serio

No pewnie się skusze
Nie napisałem tu żadnego kontekstu. On mi to dał za rzekomą chęć udostępnienia substancji psychoaktywnych z sampla innym osobą. Nie napisałem tu o żadnym samplu bo nie o niego mi chodziło i jak wspomniałem już milion razy o vendorach w tasiemcu się nie dyskutuje więc nie można tego powiązać.
Posta widziałem w dziale Sprzedawcy, gdzie była akcja samplowa a z kontekstu jasno wynikało, że chodzi o udostępnienie sampli "szczurom" do testu. Ten "edit" wcześniej był na normalny kolor bądź biały, nie wiem kto i po co to edytował. Zresztą widać, że ncux i vendor mogą być zgrani i od razu SerioSergio został wykluczony z akcji samplowej.
@SerioSergio nie wiem po co dawałeś czyiś cytat, że 3-CMC działa na SSRI, widzisz ile dymu się zrobiło przez taką błahą głupotę ? W sumie jak vendor pisał tylko o zgłaszaniu się, to rozgadywanie się w jego temacie co na czym działa a co nie jest zbędne i powinieneś zostać ukarany słownie przez jakiegoś moda (czytaj koniec jeszcze).

07 czerwca 2024SerioSergio pisze:
Nie wspominając, że ten post to sarkazm. @nCuX Jeszcze jedno, od kiedy szczury to są osoby trzecie?
Proszę nie robić kurwy z logiki. I nie komentować tego dalej.

Vendor o którym mowa pisze:
Kolego, wszystko dlatego, że 3CMC ice to full speed, jak chcesz coś bardziej euforycznego to 3CMC SKY 50/50 eufo-speed, GLASS 90/10 eufo-speed
Bardzo mocno zastanawiam się, czy IUPAC dodało do swojej bazy te nazwy i niebawem oficjalnie je wprowadzi.

Anyway,
Vendor o ktorym mowa pisze:
3EMC , STRAWBERRY SALT
Co to, truskawczynian 3-EMC ? A może sól truskawkowa 3-EMC ?
(...) jak Artylerii braknie amunicji albo zasilania to mnie szlag trafi.
ODPOWIEDZ
Posty: 5406 • Strona 541 z 541
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.